align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 1. krog 03.09.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Kalcer Radomlje 1:4 (1:3)
   Kraj: Ljubljana - Šentvid - Maksov gaj    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Jovanović Damjan
   1. pomočnik: Znoj Jan
   2. pomočnik: Ciuha Aleš
   Delegat: Ponikvar Janko
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Jagodić Žan (V)
  2  Lebar Janez Aleksander
  3  Matul Luka (K)
  4  Jovićević Tor
  5  Tratnik Klemen
  6  Pibernik Matevž
  7  Puncer Jean Martin
  8  Lapuh Urh
  9  Goli Nejc
  10  Olivo Erik
  11  Jovićević Tim
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Cerar Lenart (V)
  4  Poljanšek Gregor
  5  Džafič Alen
  8  Zupan Rok
  9  Vidmar Walter Maj
  10  Lužar Jakob
  11  Kopitar Žan
  17  Brolih Lenart (K)
  18  Grkman Jure
  19  Hribar Matevž
  24  Agović Elvedin
  Rezervni igralci
  12  Uršič Jure (V)
  14  Groznik Žiga
  15  Breznik Martin
  16  Lipovec Filip
  17  Humar Žan
  18  Ćordić Sinan
  Rezervni igralci
  2  Klarič Enej
  6  Zabukovnik Mark
  20  Kovačevič Kristjan
  21  Kočar Jernej
  22  Lozančič Toni
  29  Pačnik Nejc
  99  Jerman Žan Luka (V)
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:3 10 - Olivo Erik (30')
   Kalcer Radomlje
   0:1 9 - Vidmar Walter Maj (4')
   0:2 11 - Kopitar Žan (17')
   0:3 10 - Lužar Jakob (19')
   1:4 17 - Brolih Lenart (74') 11m
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    9 - Goli Nejc (49')
    5 - Tratnik Klemen (73')
    14 - Groznik Žiga (73')
   Kalcer Radomlje
    4 - Poljanšek Gregor (49')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
    9 - Goli Nejc (68')
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  45'     17 - Humar Žan
       6 - Pibernik Matevž
  55'     16 - Lipovec Filip
       7 - Puncer Jean Martin
  58'     14 - Groznik Žiga
       4 - Jovićević Tor
  72'     18 - Ćordić Sinan
       10 - Olivo Erik
  75'     15 - Breznik Martin
       5 - Tratnik Klemen
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     99 - Jerman Žan Luka
       1 - Cerar Lenart
  41'     2 - Klarič Enej
       18 - Grkman Jure
  41'     6 - Zabukovnik Mark
       24 - Agović Elvedin
  63'     20 - Kovačevič Kristjan
       19 - Hribar Matevž
  75'     21 - Kočar Jernej
       10 - Lužar Jakob
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan