align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 1. krog 03.09.14
   TEKMA: Šenčur - NOGA Britof 2:2 (1:1)
   Kraj: Šenčur - Športni park Šenčur    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Langus Luka
   1. pomočnik: Medvešček Blaž
   2. pomočnik: Krstić Dejan
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Gašpirc Kristjan
  3  Končan Nejc
  4  Krek Luka
  5  Konjar Urban
  6  Prestor Jan
  7  Celjer Tilen
  8  Ovnik Žan
  9  Vesel Jan
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Medič Nejc
  3  Dizdarević Adnan
  4  Anžlovar Luka
  5  Mali Adrijan
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Žnidaršič Žiga
  8  Tomić Toni
  9  Krč Urban (K)
  10  Milić Nikola
  19  Eržen Vid
  Rezervni igralci
  13  Bezovšek Jaka
  14  Pavlin Nik
  15  Vehovec Žan
  16  Trobec Žiga
  17  Vreček Matej
  18  Rozman Tadej
  19  Boncelj Uroš
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Potočnik Aljaž
  14  Polanc Denis
  15  Matijaševič Tjuš
  16  Babić Josip
  17  Košir Urh
  18  Csipö Gašper
   TRENER
   Šenčur
   NOGA Britof
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 11 - Rakovec Janez (15')
   2:1 7 - Celjer Tilen (65')
   NOGA Britof
   1:1 8 - Tomić Toni (29') 11m
   2:2 9 - Krč Urban (68')
   OPOMINJANI
   Šenčur
    6 - Prestor Jan (16')
    4 - Krek Luka (50')
   NOGA Britof
    10 - Milić Nikola (40')
    3 - Dizdarević Adnan (80')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  34'     16 - Trobec Žiga
       9 - Vesel Jan
  57'     17 - Vreček Matej
       11 - Rakovec Janez
  67'     14 - Pavlin Nik
       5 - Konjar Urban
  75'     19 - Boncelj Uroš
       6 - Prestor Jan
  78'     15 - Vehovec Žan
       4 - Krek Luka
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Polanc Denis
       2 - Medič Nejc
  47'     16 - Babić Josip
       7 - Žnidaršič Žiga
  55'     13 - Potočnik Aljaž
       5 - Mali Adrijan
  67'     17 - Košir Urh
       10 - Milić Nikola
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan