align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 1. krog 27.08.14
   TEKMA: Roltek Dob - Rudar Trbovlje 4:1 (2:0)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Dević Aleksander
   1. pomočnik: Šabanagić Denis
   2. pomočnik: Zidar Blaž
   Delegat: Vrenk Drago
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Kos Mark
  3  Lončar Nejc (K)
  4  Tomažin Žan Žak
  5  Cerar Jon
  6  Vuk Jure
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
  20  Sever Kristjan
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Ćehić Teufik
  3  Lipovšek Žan
  4  Zaletel Žan (K)
  5  Kerin Miha
  6  Sajovic Maj
  7  Mlakar Mitja
  8  Peklar Domen
  9  Dimc Matej
  10  Kunič Domen
  11  Rutar Aleks
  Rezervni igralci
  13  Derganc Andraž
  14  Zupan Jure
  15  Florjančič Miha
  16  Mušič Kralj Jan
  17  Kolar Klemen
  18  Adilović Arnes
  19  Kreft Filip
  Rezervni igralci
  13  Vasojević David
  14  Krajnc Dominik
  15  Navratil Juš
  17  Benda Kristjan
   TRENER
   Roltek Dob
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:0 10 - Kotnik Luka (31') 11m
   2:0 11 - Sotlar Luka (39')
   3:1 10 - Kotnik Luka (60')
   4:1 11 - Sotlar Luka (79')
   Rudar Trbovlje
   2:1 10 - Kunič Domen (49') 11m
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    8 - Kerč Tim (37')
    13 - Derganc Andraž (47')
   Rudar Trbovlje
    5 - Kerin Miha (30')
    11 - Rutar Aleks (30')
    6 - Sajovic Maj (32')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Rudar Trbovlje
    1 - Holešek Jure (22')
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Adilović Arnes
       20 - Sever Kristjan
  46'     13 - Derganc Andraž
       2 - Kos Mark
  51'     17 - Kolar Klemen
       5 - Cerar Jon
  62'     15 - Florjančič Miha
       10 - Kotnik Luka
  70'     16 - Mušič Kralj Jan
       8 - Kerč Tim
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Navratil Juš
       2 - Ćehić Teufik
  54'     14 - Krajnc Dominik
       9 - Dimc Matej
  64'     13 - Vasojević David
       3 - Lipovšek Žan
  67'     17 - Benda Kristjan
       11 - Rutar Aleks
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan