align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 1. krog 24.09.14
   TEKMA: Slovan - Jadran Dekani 0:3 (0:1)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Pomožno igrišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Begič Amel
   1. pomočnik: Pintarič Mark
   2. pomočnik: Miličević Ivan
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Ćoralić Denis
  4  Sernel Klemen
  5  Kukovec Žan
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi (K)
  8  Puškar Anel
  9  Milkov Atanas Yankov
  10  Ciriković Emil
  11  Ljubijankić Benjamin
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Benčić Leo (V)
  2  Krmac Patrik
  3  Aničič Žiga
  4  Raičić David
  5  Godejša Jaka
  6  Dugolli Selim
  7  Hrvatin Jure
  8  Peranović Milanko
  9  Pirjevec Andrej
  10  Hadžić Eldin (K)
  11  Zonta Tadej
  Rezervni igralci
  13  Čaušević Benjamin
  14  Lalić Dušan
  15  Dobrijević Milan
  16  Bašanović Dino
  17  Seliman Amar
  18  Gavrič Nik
  20  Pintarič Nik
  Rezervni igralci
  13  Klinec Blaž
  14  Ščulac Žan
  15  Kompara Manuel
  16  Špeh Nik
  17  Hajdarević Almir
   TRENER
   Slovan
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Slovan
   Jadran Dekani
   0:1 8 - Peranović Milanko (11')
   0:2 8 - Peranović Milanko (60')
   0:3 17 - Hajdarević Almir (63')
   OPOMINJANI
   Slovan
    11 - Ljubijankić Benjamin (33')
    10 - Ciriković Emil (61')
   Jadran Dekani
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Bašanović Dino
       11 - Ljubijankić Benjamin
  48'     17 - Seliman Amar
       6 - Banjanac Blaž
  66'     15 - Dobrijević Milan
       8 - Puškar Anel
  75'     18 - Gavrič Nik
       3 - Ćoralić Denis
  77'     20 - Pintarič Nik
       9 - Milkov Atanas Yankov
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  43'     17 - Hajdarević Almir
       9 - Pirjevec Andrej
  56'     16 - Špeh Nik
       6 - Dugolli Selim
  69'     15 - Kompara Manuel
       2 - Krmac Patrik
  73'     13 - Klinec Blaž
       7 - Hrvatin Jure
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan