align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 31.08.14
   TEKMA: Škofja Loka - Brda 1:0 (1:0)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 120
   Glavni sodnik Boncelj Jure
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Oblak Tomaž
   Delegat: Mrdjenovič Drago
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kozjek Anže (V)
  2  Štremfelj Luka
  4  Stanovnik Lovro (K)
  5  Mijić Luka
  6  Božič Benjamin
  7  Mrak Žiga
  8  Debeljak Mitja
  9  Kolenović Edi
  10  Durmić Amel
  11  Dolenc Miha
  18  Stanonik Tadej
   Brda
Priimek in ime
  1  Zagomilšek Jan (V)
  2  Majcen Petja
  3  Cej Patrik (K)
  4  Fortunat Andrej
  5  Fikfak Kris
  6  Peršolja Matija
  7  Gorup Nik
  8  Perše Dani
  9  Lasič Tavčar Blaž
  10  Klepac Boštjan
  11  Simčič Leonardo
  Rezervni igralci
  3  Šarčević Belmin
  13  Rozman Andraž
  14  Kožuh Jaka
  15  Novak Sergej
  16  Košir Blaž
  17  Krajnik Matej
  Rezervni igralci
  12  Berce Grega (V)
  13  Džinović Adnan
  14  Ribič Jaka
  15  Kokole Jakob
   TRENER
   Škofja Loka
   Brda
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:0 4 - Stanovnik Lovro (32')
   Brda
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    4 - Stanovnik Lovro (77')
   Brda
    10 - Klepac Boštjan (26')
    5 - Fikfak Kris (67')
    13 - Džinović Adnan (68')
    14 - Ribič Jaka (77')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Brda
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  43'     13 - Rozman Andraž
       11 - Dolenc Miha
  61'     3 - Šarčević Belmin
       10 - Durmić Amel
  76'     16 - Košir Blaž
       2 - Štremfelj Luka
  79'     14 - Kožuh Jaka
       9 - Kolenović Edi
   Brda
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Džinović Adnan
       11 - Simčič Leonardo
  41'     14 - Ribič Jaka
       10 - Klepac Boštjan
  57'     15 - Kokole Jakob
       7 - Gorup Nik
  68'     12 - Berce Grega
       1 - Zagomilšek Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
21. krog 20.04.19
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Žiri : Sava Kranj 1 : 1
Zagorje : Svoboda Ljubljana 1 : 1
Bled Hirter : Tinex Šenčur 5 : 1
Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69 2 : 1
GNL-člani 2018/19
15. krog 20.04.19
Velesovo : Bohinj 1 : 3
Šobec Lesce : Škofja Loka 2 : 0
Bitnje dobrozasenci.si : Zarica Kranj 1 : 0
Britof : Niko Železniki 1 : 1
Polet : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Preddvor : Visoko 0 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan