align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 31.08.14
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Slovan 2:1 (1:0)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 150
   Glavni sodnik Debevec Gašper
   1. pomočnik: Matoša Martin
   2. pomočnik: Pestotnik Sebastijan
   Delegat: Klopčič Bogomil
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  2  Sajovic Maj
  3  Lipovšek Žan
  4  Zaletel Žan (K)
  5  Kerin Miha
  6  Krajnc Dominik
  7  Peklar Domen
  8  Dimc Matej
  9  Mlakar Mitja
  10  Kunič Domen
  11  Rutar Aleks
  12  Urbančič Žiga (V)
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Kukovec Žan
  6  Sernel Klemen
  7  Nuhanović Sandi
  8  Dobrijević Milan
  9  Bašanović Dino
  10  Ciriković Emil
  11  Banjanac Blaž
  Rezervni igralci
  13  Vasojević David
  14  Salkić Nik
  15  Benda Kristjan
  16  Navratil Juš
  Rezervni igralci
  13  Ljubijankić Benjamin
  14  Lalić Dušan
  15  Pintarič Nik
  16  Smole Žan
  17  Domazet Milan
  18  Puškar Anel
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Slovan
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:0 8 - Dimc Matej (22')
   2:1 4 - Zaletel Žan (82')
   Slovan
   1:1 3 - Ćoralić Denis (76')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
    4 - Zaletel Žan (68')
    2 - Sajovic Maj (75')
   Slovan
    5 - Kukovec Žan (52')
    10 - Ciriković Emil (55')
    4 - Smajić Edvin (72')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Slovan
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Navratil Juš
       3 - Lipovšek Žan
  73'     13 - Vasojević David
       8 - Dimc Matej
  75'     15 - Benda Kristjan
       7 - Peklar Domen
  79'     14 - Salkić Nik
       11 - Rutar Aleks
   Slovan
  Minuta  Igralec
  30'     18 - Puškar Anel
       8 - Dobrijević Milan
  75'     16 - Smole Žan
       2 - Puhar Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan