align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 31.08.14
   TEKMA: NOGA Britof - Roltek Dob 3:0 (0:0)
   Kraj: Britof pri Kranju - NK Britof    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Tumo Tibor
   1. pomočnik: Voga Franci
   2. pomočnik: Kolenović Safet
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Krsnik Luka
  3  Dizdarević Adnan
  4  Kalar Gašper
  5  Iličič Luka
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Žnidaršič Žiga
  8  Tomić Toni
  9  Krč Urban (K)
  10  Milić Nikola
  11  Anžlovar Luka
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Kos Mark
  3  Lončar Nejc (K)
  4  Kreft Filip
  5  Derganc Andraž
  6  Vuk Jure
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
  20  Cerar Jon
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Potočnik Aljaž
  14  Polanc Denis
  15  Matijaševič Tjuš
  16  Babić Josip
  17  Košir Urh
  18  Eržen Vid
  Rezervni igralci
  13  Zupan Jure
  14  Sever Kristjan
  15  Ahmetović Čejvanović Kevin
  16  Florjančič Miha
  17  Kolar Klemen
  18  Adilović Arnes
  19  Mušič Kralj Jan
   TRENER
   NOGA Britof
   Roltek Dob
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:0 18 - Eržen Vid (49')
   2:0 9 - Krč Urban (69')
   3:0 8 - Tomić Toni (77') 11m
   Roltek Dob
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
   Roltek Dob
    6 - Vuk Jure (36')
    2 - Kos Mark (48')
    9 - Avbelj Aljaž (53')
    17 - Kolar Klemen (68')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Roltek Dob
    5 - Derganc Andraž (77')
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  41'     18 - Eržen Vid
       11 - Anžlovar Luka
  54'     16 - Babić Josip
       10 - Milić Nikola
  58'     14 - Polanc Denis
       6 - Hasanaj Qendrim
  67'     13 - Potočnik Aljaž
       9 - Krč Urban
  67'     17 - Košir Urh
       5 - Iličič Luka
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  50'     14 - Sever Kristjan
       20 - Cerar Jon
  50'     18 - Adilović Arnes
       4 - Kreft Filip
  63'     17 - Kolar Klemen
       6 - Vuk Jure
  67'     16 - Florjančič Miha
       8 - Kerč Tim
  67'     19 - Mušič Kralj Jan
       2 - Kos Mark
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan