align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 10.09.14
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Šenčur 4:0 (3:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kranjc Timotej
   1. pomočnik: Matoša Martin
   2. pomočnik: Osolnik Angelca
   Delegat: Vavpetič Vladimir
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Klarič Enej
  4  Poljanšek Gregor
  7  Trdin Gašper (K)
  8  Zupan Rok
  9  Vidmar Walter Maj
  10  Lužar Jakob
  11  Kopitar Žan
  17  Brolih Lenart
  19  Hribar Matevž
  24  Agović Elvedin
  99  Urbanija Žan Tone (V)
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Gašpirc Kristjan
  3  Prestor Jan
  4  Končan Nejc
  5  Krek Luka
  6  Trobec Žiga
  7  Celjer Tilen
  8  Ovnik Žan
  9  Gantar Gašper
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
  Rezervni igralci
  1  Jerman Žan Luka (V)
  5  Džafič Alen
  6  Zabukovnik Mark
  20  Kovačevič Kristjan
  21  Kočar Jernej
  22  Lozančič Toni
  Rezervni igralci
  12  Oselj Žiga (V)
  13  Pavlin Nik
  14  Kolar Tim
  15  Vehovec Žan
  16  Boncelj Uroš
  17  Šmid Klavdij
  18  Vreček Matej
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Šenčur
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 11 - Kopitar Žan (21')
   2:0 11 - Kopitar Žan (33')
   3:0 11 - Kopitar Žan (37')
   4:0 7 - Trdin Gašper (66')
   Šenčur
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    8 - Zupan Rok (42')
    20 - Kovačevič Kristjan (78')
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Šenčur
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     6 - Zabukovnik Mark
       19 - Hribar Matevž
  49'     5 - Džafič Alen
       2 - Klarič Enej
  57'     20 - Kovačevič Kristjan
       24 - Agović Elvedin
  75'     22 - Lozančič Toni
       10 - Lužar Jakob
  76'     21 - Kočar Jernej
       7 - Trdin Gašper
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  37'     16 - Boncelj Uroš
       4 - Končan Nejc
  53'     17 - Šmid Klavdij
       7 - Celjer Tilen
  62'     18 - Vreček Matej
       3 - Prestor Jan
  67'     13 - Pavlin Nik
       9 - Gantar Gašper
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan