align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 10.09.14
   TEKMA: Ivančna Gorica - Arne Tabor 69 3:1 (0:1)
   Kraj: Ivančna Gorica - Stadion Ivančna Gorica    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Prošek Aleš
   1. pomočnik: Begič Amel
   2. pomočnik: Pavlovič Sandi
   Delegat: Lajovic Jože
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  3  Gramič Tilen
  4  Bergoč Mitja
  5  Preradović Uroš
  7  Hočevar Jakob
  8  Kovačević Dejan (K)
  10  Dremelj Matic
  11  Dacar Jure
  14  Jančič Žiga
  15  Lavriha Žan Luka
  18  Kralj Tilen
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Jagodić Žan (V)
  2  Lebar Janez Aleksander
  3  Matul Luka (K)
  4  Jovićević Tor
  5  Tratnik Klemen
  6  Pibernik Matevž
  7  Šubic Žiga
  8  Lapuh Urh
  9  Humar Žan
  10  Olivo Erik
  11  Jovićević Tim
  Rezervni igralci
  2  Klemenčič Dejan
  6  Modrijan Lovro
  9  Pristov Val
  12  Križman Žan (V)
  13  Džafić Amar
  16  Kotar Žiga
  17  Zadnik Jan
  Rezervni igralci
  12  Uršič Jure (V)
  13  Fišer Domen
  14  Lipovec Filip
  15  Ćordić Sinan
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:1 7 - Hočevar Jakob (42')
   2:1 6 - Modrijan Lovro (74')
   3:1 6 - Modrijan Lovro (79')
   Arne Tabor 69
   0:1 7 - Šubic Žiga (40')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    8 - Kovačević Dejan (48')
   Arne Tabor 69
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  55'     9 - Pristov Val
       10 - Dremelj Matic
  59'     6 - Modrijan Lovro
       18 - Kralj Tilen
  64'     16 - Kotar Žiga
       7 - Hočevar Jakob
  75'     2 - Klemenčič Dejan
       14 - Jančič Žiga
  79'     13 - Džafić Amar
       5 - Preradović Uroš
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  51'     14 - Lipovec Filip
       4 - Jovićević Tor
  69'     15 - Ćordić Sinan
       11 - Jovićević Tim
  75'     13 - Fišer Domen
       2 - Lebar Janez Aleksander
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan