align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 2. krog 31.08.14
   TEKMA: Jesenice-Bled - Svoboda 2:0 (1:0)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 200
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Habuš Žan
   2. pomočnik: Zašev Venco
   Delegat: Mohar Janez
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Omanović Enis (V)
  2  Dimitrijević Benjamin
  4  Arh Grega
  6  Mezek Timotej
  7  Džafić Belmin
  9  Jovanović David (K)
  14  Durmišević Vernes
  16  Bohinec Sebastjan
  17  Grm Timotej
  20  Tadić Stefan
  21  Sodja Urban
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Perc Tim
  3  Boldin Žiga
  4  Mandič Luka
  5  Meglen Marjan
  6  Mutič Mark
  7  Janič Andraž
  8  Struna Lan
  9  Kocjančič Andraž
  10  Peulić Nikola
  11  Miklavc Jure (K)
  Rezervni igralci
  18  Kalender Ammar
  19  Tubić Adis
  22  Merdanović Dino
  24  Vasiloski Robert
  Rezervni igralci
  12  Žnidaršič Bor
  13  Bergant Rok (V)
  14  Mahkovec Matevž
  15  Šabić Ajdin
  16  Memić Mesud
  17  Perc Jon
  18  Bečić Denin
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Svoboda
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:0 14 - Durmišević Vernes (23')
   2:0 7 - Džafić Belmin (74')
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    14 - Durmišević Vernes (60')
   Svoboda
    8 - Struna Lan (51')
    13 - Bergant Rok (51')
    15 - Šabić Ajdin (53')
    2 - Perc Tim (60')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Svoboda
    1 - Soklič Aljaž (2')
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  52'     19 - Tubić Adis
       21 - Sodja Urban
  58'     18 - Kalender Ammar
       14 - Durmišević Vernes
  71'     22 - Merdanović Dino
       16 - Bohinec Sebastjan
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  2'     12 - Žnidaršič Bor
       10 - Peulić Nikola
  26'     15 - Šabić Ajdin
       9 - Kocjančič Andraž
  41'     13 - Bergant Rok
       7 - Janič Andraž
  41'     16 - Memić Mesud
       5 - Meglen Marjan
  64'     18 - Bečić Denin
       15 - Šabić Ajdin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan