align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 06.09.14
   TEKMA: Svoboda - Škofja Loka 2:3 (1:2)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda Ljubljana    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Langus Luka
   1. pomočnik: Renko David
   2. pomočnik: Šiljak Vanja
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Golob Jure (V)
  2  Perc Tim
  3  Boldin Žiga
  4  Mandič Luka
  5  Peulić Nikola
  6  Mutič Mark
  7  Bergant Rok
  8  Struna Lan
  9  Kocjančič Andraž
  10  Miklavc Jure (K)
  11  Bečić Denin
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kozjek Anže (V)
  2  Krajnik Matej
  3  Stanonik Tadej (K)
  4  Debeljak Mitja
  5  Stanovnik Lovro
  6  Muzaferović Hasan
  7  Mijić Luka
  8  Murn Aljaž
  9  Gartner Jaka
  10  Kolenović Edi
  11  Cerar Rok
  Rezervni igralci
  13  Malijanski Kristjan
  14  Cimprič Gašper
  15  Mahkovec Matevž
  16  Šabić Ajdin
  17  Memić Mesud
  18  Perc Jon
  19  Janič Andraž
  Rezervni igralci
  13  Božič Benjamin
  14  Štremfelj Luka
  15  Košir Blaž
  16  Dolenc Miha
   TRENER
   Svoboda
   Škofja Loka
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 10 - Miklavc Jure (6')
   2:2 10 - Miklavc Jure (46') 11m
   Škofja Loka
   1:1 8 - Murn Aljaž (34')
   1:2 7 - Mijić Luka (36')
   2:3 4 - Debeljak Mitja (50')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    8 - Struna Lan (44')
   Škofja Loka
    9 - Gartner Jaka (46')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Šabić Ajdin
       5 - Peulić Nikola
  41'     13 - Malijanski Kristjan
       2 - Perc Tim
  41'     15 - Mahkovec Matevž
       11 - Bečić Denin
  57'     19 - Janič Andraž
       9 - Kocjančič Andraž
  75'     17 - Memić Mesud
       7 - Bergant Rok
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Štremfelj Luka
       5 - Stanovnik Lovro
  46'     13 - Božič Benjamin
       6 - Muzaferović Hasan
  79'     16 - Dolenc Miha
       8 - Murn Aljaž
  79'     15 - Košir Blaž
       10 - Kolenović Edi
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan