align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 07.09.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Jesenice-Bled 2:2 (2:1)
   Kraj: Ljubljana Brod - Maksov gaj    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Plavotić Dejan
   1. pomočnik: Lukšič Jan
   2. pomočnik: Manojlović Milan
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Jagodić Žan (V)
  2  Lebar Janez Aleksander
  3  Matul Luka (K)
  4  Jovićević Tor
  5  Tratnik Klemen
  6  Pibernik Matevž
  7  Puncer Jean Martin
  8  Lapuh Urh
  9  Humar Žan
  10  Olivo Erik
  11  Jovićević Tim
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Merdanović Dino
  4  Arh Grega
  5  Mezek Timotej
  7  Kalender Ammar
  9  Jovanović David (K)
  13  Dimitrijević Benjamin
  14  Durmišević Vernes
  20  Tadić Stefan
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  25  Džafić Belmin
  Rezervni igralci
  12  Nemec Klemen (V)
  13  Fišer Domen
  14  Groznik Žiga
  15  Breznik Martin
  16  Lipovec Filip
  17  Ćordić Sinan
  18  Šubic Žiga
  Rezervni igralci
  10  Vasiloski Robert
  16  Bohinec Sebastjan
  17  Grm Timotej
  19  Tubić Adis
  22  Omanović Enis
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:0 10 - Olivo Erik (20') 11m
   2:0 8 - Lapuh Urh (27')
   Jesenice-Bled
   2:1 14 - Durmišević Vernes (31')
   2:0 9 - Jovanović David (52')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
   Jesenice-Bled
    7 - Kalender Ammar (40')
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Jesenice-Bled
    20 - Tadić Stefan (18')
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  37'     14 - Groznik Žiga
       7 - Puncer Jean Martin
  63'     16 - Lipovec Filip
       6 - Pibernik Matevž
  75'     15 - Breznik Martin
       11 - Jovićević Tim
  78'     17 - Ćordić Sinan
       10 - Olivo Erik
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Bohinec Sebastjan
       13 - Dimitrijević Benjamin
  41'     17 - Grm Timotej
       7 - Kalender Ammar
  66'     19 - Tubić Adis
       24 - Perviz Ajdin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan