align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 07.09.14
   TEKMA: Šenčur - Ivančna Gorica 2:0 (0:0)
   Kraj: Šenčur - ŠP Šenčur    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Medvešček Blaž
   1. pomočnik: Jamnik Jure
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat: Kužnik Iztok
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Gašpirc Kristjan
  3  Končan Nejc
  4  Krek Luka
  5  Konjar Urban
  6  Vreček Matej
  7  Celjer Tilen
  8  Gantar Gašper
  9  Prestor Jan
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  2  Džafić Amar
  4  Preradović Uroš
  5  Lavriha Žan Luka
  7  Bergoč Mitja
  8  Kovačević Dejan (K)
  10  Hočevar Jakob
  11  Jančič Žiga
  16  Kralj Tilen
  17  Dacar Jure
  18  Gramič Tilen
  Rezervni igralci
  13  Bezovšek Jaka
  14  Boncelj Uroš
  15  Pavlin Nik
  16  Vehovec Žan
  17  Rozman Tadej
  18  Šmid Klavdij
  19  Kolar Tim
  Rezervni igralci
  3  Zadnik Jan
  6  Modrijan Lovro
  9  Dremelj Matic
  13  Kotar Žiga
  14  Klemenčič Dejan
  15  Gantar Martin
   TRENER
   Šenčur
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Šenčur
   1:0 14 - Klemenčič Dejan (43') AG
   2:0 10 - Žagar Grega (50')
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Šenčur
   Ivančna Gorica
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  59'     15 - Pavlin Nik
       7 - Celjer Tilen
  66'     14 - Boncelj Uroš
       11 - Rakovec Janez
  77'     13 - Bezovšek Jaka
       9 - Prestor Jan
  78'     16 - Vehovec Žan
       8 - Gantar Gašper
  78'     18 - Šmid Klavdij
       6 - Vreček Matej
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Klemenčič Dejan
       2 - Džafić Amar
  41'     9 - Dremelj Matic
       10 - Hočevar Jakob
  53'     6 - Modrijan Lovro
       4 - Preradović Uroš
  67'     13 - Kotar Žiga
       16 - Kralj Tilen
  78'     3 - Zadnik Jan
       7 - Bergoč Mitja
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan