align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 06.09.14
   TEKMA: Roltek Dob - Kalcer Radomlje 2:3 (0:1)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Kos Blaž
   1. pomočnik: Balažič Alen
   2. pomočnik: Rozina Janez
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Kos Mark
  3  Lončar Nejc (K)
  4  Sever Timotej
  5  Cerar Jon
  6  Vuk Jure
  7  Sever Kristjan
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  2  Klarič Enej
  4  Poljanšek Gregor
  7  Trdin Gašper (K)
  8  Zupan Rok
  9  Vidmar Walter Maj
  10  Lužar Jakob
  11  Kopitar Žan
  17  Brolih Lenart
  18  Grkman Jure
  24  Agović Elvedin
  99  Urbanija Žan Tone (V)
  Rezervni igralci
  12  Mušič Kralj Jan
  13  Zupan Jure
  14  Kreft Filip
  15  Ahmetović Čejvanović Kevin
  16  Florjančič Miha
  17  Kolar Klemen
  18  Adilović Arnes
  Rezervni igralci
  1  Cerar Lenart (V)
  5  Džafič Alen
  6  Zabukovnik Mark
  20  Kovačevič Kristjan
  21  Kočar Jernej
  22  Lozančič Toni
  29  Pačnik Nejc
   TRENER
   Roltek Dob
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:1 17 - Brolih Lenart (46') AG
   2:1 8 - Kerč Tim (56')
   Kalcer Radomlje
   0:1 7 - Trdin Gašper (9') 11m
   2:2 10 - Lužar Jakob (79')
   2:3 17 - Brolih Lenart (80')
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    1 - Brzovič Ciglar Taj (1')
    7 - Sever Kristjan (33')
   Kalcer Radomlje
    10 - Lužar Jakob (38')
    11 - Kopitar Žan (55')
    7 - Trdin Gašper (58')
    17 - Brolih Lenart (76')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  54'     18 - Adilović Arnes
       7 - Sever Kristjan
  62'     17 - Kolar Klemen
       5 - Cerar Jon
  67'     15 - Ahmetović Čejvanović Kevin
       6 - Vuk Jure
  71'     12 - Mušič Kralj Jan
       8 - Kerč Tim
  76'     14 - Kreft Filip
       2 - Kos Mark
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  31'     5 - Džafič Alen
       18 - Grkman Jure
  47'     6 - Zabukovnik Mark
       8 - Zupan Rok
  54'     20 - Kovačevič Kristjan
       24 - Agović Elvedin
  62'     22 - Lozančič Toni
       2 - Klarič Enej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan