align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 07.09.14
   TEKMA: Slovan - NOGA Britof 1:4 (1:2)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Pomožno igrišče    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Juvančič Jan
   1. pomočnik: Klančar Luka
   2. pomočnik: Čaleta Luka
   Delegat: Jež Roman
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Kukovec Žan
  6  Sernel Klemen
  7  Nuhanović Sandi
  8  Puškar Anel
  9  Bašanović Dino
  10  Ljubijankić Benjamin
  11  Banjanac Blaž
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Ažman Aljoša (V)
  2  Mali Adrijan
  3  Dizdarević Adnan
  4  Anžlovar Luka
  5  Medič Nejc
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Žnidaršič Žiga
  8  Tomić Toni
  9  Krč Urban (K)
  10  Milić Nikola
  19  Eržen Vid
  Rezervni igralci
  13  Fatić Denis
  14  Lalić Dušan
  15  Pintarič Nik
  16  Smole Žan
  17  Domazet Milan
  18  Vučković Denis
  Rezervni igralci
  12  Banič Luka (V)
  13  Kalar Gašper
  14  Iličič Luka
  15  Polanc Denis
  16  Košir Urh
  17  Babić Josip
  18  Potočnik Aljaž
   TRENER
   Slovan
   NOGA Britof
   STRELCI
   Slovan
   1:1 8 - Puškar Anel (31')
   NOGA Britof
   0:1 10 - Milić Nikola (10')
   1:2 4 - Anžlovar Luka (40')
   1:3 4 - Anžlovar Luka (56')
   1:4 18 - Potočnik Aljaž (68')
   OPOMINJANI
   Slovan
    9 - Bašanović Dino (33')
    10 - Ljubijankić Benjamin (39')
    8 - Puškar Anel (48')
   NOGA Britof
    7 - Žnidaršič Žiga (29')
    13 - Kalar Gašper (57')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  50'     18 - Vučković Denis
       2 - Puhar Luka
  66'     16 - Smole Žan
       3 - Ćoralić Denis
  70'     17 - Domazet Milan
       11 - Banjanac Blaž
  74'     15 - Pintarič Nik
       9 - Bašanović Dino
  78'     14 - Lalić Dušan
       10 - Ljubijankić Benjamin
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  38'     13 - Kalar Gašper
       3 - Dizdarević Adnan
  41'     14 - Iličič Luka
       2 - Mali Adrijan
  59'     17 - Babić Josip
       19 - Eržen Vid
  64'     18 - Potočnik Aljaž
       5 - Medič Nejc
  64'     15 - Polanc Denis
       8 - Tomić Toni
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan