align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 06.09.14
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Rudar Trbovlje 5:0 (3:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Jerman Danijel
   2. pomočnik: Olenik Alen
   Delegat: Besednjak Aljoša
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Pejakić Davor (V)
  5  Pečenko Jan
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  18  Semolič Matevž (K)
  19  Mango Kulot Chris
  20  Panič Nardin Jakob
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Mlakar Mitja
  3  Lipovšek Žan
  4  Zaletel Žan (K)
  5  Kerin Miha
  6  Krajnc Dominik
  7  Sajovic Maj
  9  Dimc Matej
  10  Kunič Domen
  11  Rutar Aleks
  13  Navratil Juš
  Rezervni igralci
  3  Puc Luka
  8  Juren Martin
  10  Slejko Domen
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  17  Perko Franci
  Rezervni igralci
  8  Peklar Domen
  14  Sokler Ester
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 9 - Štrukelj Jan (5')
   2:0 9 - Štrukelj Jan (29')
   3:0 9 - Štrukelj Jan (31')
   4:0 7 - Žižmond Matej (51')
   5:0 15 - Puc Aljaž (77')
   Rudar Trbovlje
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
   Rudar Trbovlje
    3 - Lipovšek Žan (70')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  43'     14 - Umek Žan
       11 - Tutuš Branko
  43'     17 - Perko Franci
       6 - Pušnar Matija
  43'     8 - Juren Martin
       18 - Semolič Matevž
  50'     12 - Nabergoj Anže
       1 - Pejakić Davor
  50'     3 - Puc Luka
       9 - Štrukelj Jan
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  9'     14 - Sokler Ester
       11 - Rutar Aleks
  22'     8 - Peklar Domen
       14 - Sokler Ester
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan