align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 3. krog 06.09.14
   TEKMA: Brda - Jadran Dekani 1:1 (1:0)
   Kraj: Vipolže - Štadion Vipolže    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Černe Tomaž
   1. pomočnik: Sedej Miha
   2. pomočnik: Ferjančič Robi
   Delegat: Koren Stojan
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  2  Majcen Petja
  3  Cej Patrik (K)
  4  Fortunat Andrej
  5  Fikfak Kris
  6  Peršolja Matija
  7  Simčič Leonardo
  8  Perše Dani
  9  Džinović Adnan
  10  Ribič Matevž
  11  Klepac Boštjan
  30  Zagomilšek Jan (V)
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Dugolli Selim
  3  Špeh Nik
  4  Raičić David
  5  Godejša Jaka
  6  Hadžić Eldin (K)
  7  Zonta Tadej
  8  Hrvatin Jure
  9  Peranović Milanko
  10  Pirjevec Andrej
  11  Kozlovič Enej
  Rezervni igralci
  12  Berce Grega (V)
  13  Ribič Jaka
  14  Gorup Nik
  15  Lasič Tavčar Blaž
  16  Kutin Tim
  Rezervni igralci
  13  Klinec Blaž
  14  Kompara Manuel
  15  Ščulac Žan
  16  Ugrin Tine
  17  Morina Ilir
   TRENER
   Brda
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Brda
   1:0 7 - Simčič Leonardo (12')
   Jadran Dekani
   1:1 6 - Hadžić Eldin (52')
   OPOMINJANI
   Brda
    3 - Cej Patrik (22')
    9 - Džinović Adnan (40')
    5 - Fikfak Kris (78')
    30 - Zagomilšek Jan (80')
   Jadran Dekani
    6 - Hadžić Eldin (28')
    8 - Hrvatin Jure (30')
    7 - Zonta Tadej (50')
    5 - Godejša Jaka (55')
    9 - Peranović Milanko (71')
   IZKLJUČENI
   Brda
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  55'     14 - Gorup Nik
       8 - Perše Dani
  65'     15 - Lasič Tavčar Blaž
       10 - Ribič Matevž
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  61'     13 - Klinec Blaž
       11 - Kozlovič Enej
  74'     15 - Ščulac Žan
       2 - Dugolli Selim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan