align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: Škofja Loka - Jadran Dekani 2:0 (0:0)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Kokalj Martin
   1. pomočnik: Boncelj Jure
   2. pomočnik: Močnik Perič Aleš
   Delegat: Peternel Jože
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kozjek Anže (V)
  2  Krajnik Matej
  4  Debeljak Mitja
  5  Gartner Jaka
  6  Stanonik Tadej (K)
  7  Mijić Luka
  8  Murn Aljaž
  9  Cerar Rok
  10  Kolenović Edi
  11  Rant Andraž
  18  Muzaferović Hasan
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Krmac Patrik
  3  Dugolli Selim
  4  Aničič Žiga
  5  Godejša Jaka
  6  Hadžić Eldin (K)
  7  Zonta Tadej
  8  Hrvatin Jure
  9  Peranović Milanko
  10  Pirjevec Andrej
  11  Vežnaver Tilen
  Rezervni igralci
  13  Božič Benjamin
  14  Košir Blaž
  15  Štremfelj Luka
  16  Dolenc Miha
  17  Durmić Amel
  Rezervni igralci
  12  Benčić Leo (V)
  13  Kreslin Timotej
  14  Ščulac Žan
  15  Kompara Manuel
  16  Špeh Nik
  17  Srebernič Matija
   TRENER
   Škofja Loka
   Jadran Dekani
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:0 10 - Kolenović Edi (65')
   2:0 18 - Muzaferović Hasan (72')
   Jadran Dekani
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    18 - Muzaferović Hasan (61')
   Jadran Dekani
    4 - Aničič Žiga (50')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  23'     13 - Božič Benjamin
       11 - Rant Andraž
  44'     14 - Košir Blaž
       2 - Krajnik Matej
  75'     15 - Štremfelj Luka
       18 - Muzaferović Hasan
  78'     17 - Durmić Amel
       9 - Cerar Rok
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  50'     16 - Špeh Nik
       10 - Pirjevec Andrej
  65'     17 - Srebernič Matija
       11 - Vežnaver Tilen
  75'     15 - Kompara Manuel
       2 - Krmac Patrik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan