align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Brda 2:1 (0:1)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Bukovec Janko
   1. pomočnik: Lukšič Benjamin
   2. pomočnik: Kos Damjan
   Delegat: Roglič Leopold
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Sajovic Maj
  3  Lipovšek Žan
  4  Zaletel Žan (K)
  5  Kerin Miha
  6  Krajnc Dominik
  7  Mlakar Mitja
  8  Peklar Domen
  9  Dimc Matej
  10  Kunič Domen
  11  Rutar Aleks
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Majcen Petja
  3  Cej Patrik (K)
  4  Fortunat Andrej
  5  Fikfak Kris
  6  Peršolja Matija
  7  Simčič Leonardo
  8  Perše Dani
  9  Džinović Adnan
  10  Kovačič Nejc
  11  Klepac Boštjan
  Rezervni igralci
  13  Salkić Nik
  14  Navratil Juš
  15  Benda Kristjan
  16  Vasojević David
  Rezervni igralci
  13  Kutin Tim
  14  Kokole Jakob
  15  Ribič Matevž
  16  Ribič Jaka
  17  Gorup Nik
  18  Žejen Rok
  30  Zagomilšek Jan (V)
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Brda
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:1 10 - Kunič Domen (56')
   2:1 5 - Kerin Miha (70')
   Brda
   0:1 9 - Džinović Adnan (34')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
   Brda
    2 - Majcen Petja (79')
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Brda
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Benda Kristjan
       3 - Lipovšek Žan
  52'     16 - Vasojević David
       8 - Peklar Domen
  65'     14 - Navratil Juš
       9 - Dimc Matej
   Brda
  Minuta  Igralec
  22'     13 - Kutin Tim
       6 - Peršolja Matija
  45'     15 - Ribič Matevž
       13 - Kutin Tim
  53'     16 - Ribič Jaka
       10 - Kovačič Nejc
  63'     17 - Gorup Nik
       7 - Simčič Leonardo
  72'     14 - Kokole Jakob
       15 - Ribič Matevž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan