align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: NOGA Britof - Birsa&Matavž Bilje 1:2 (0:1)
   Kraj: Kranj - ŠC Kranj - umetna trava    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Ovnik Mihael
   1. pomočnik: Đokić Saša
   2. pomočnik: Kolenovič Samir
   Delegat: Hafner Marko
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Krsnik Luka
  3  Anžlovar Luka
  4  Kalar Gašper
  5  Iličič Luka
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Žnidaršič Žiga
  8  Tomić Toni
  9  Krč Urban (K)
  10  Milić Nikola
  19  Babić Josip
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Pejakić Davor (V)
  5  Pečenko Jan
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  18  Semolič Matevž (K)
  19  Mango Kulot Chris
  20  Panič Nardin Jakob
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Polanc Denis
  14  Potočnik Aljaž
  15  Csipö Gašper
  16  Mali Adrijan
  17  Košir Urh
  18  Matijaševič Tjuš
  Rezervni igralci
  3  Puc Luka
  8  Juren Martin
  10  Slejko Domen
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  17  Perko Franci
   TRENER
   NOGA Britof
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:2 18 - Matijaševič Tjuš (83')
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 11 - Tutuš Branko (39')
   0:2 7 - Žižmond Matej (48')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    7 - Žnidaršič Žiga (68')
   Birsa&Matavž Bilje
    5 - Pečenko Jan (81')
    6 - Pušnar Matija (82')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  62'     17 - Košir Urh
       19 - Babić Josip
  66'     13 - Polanc Denis
       6 - Hasanaj Qendrim
  69'     18 - Matijaševič Tjuš
       8 - Tomić Toni
  75'     14 - Potočnik Aljaž
       5 - Iličič Luka
  77'     16 - Mali Adrijan
       4 - Kalar Gašper
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  15'     8 - Juren Martin
       9 - Štrukelj Jan
  62'     17 - Perko Franci
       7 - Žižmond Matej
  65'     16 - Beltram Luka
       11 - Tutuš Branko
  68'     14 - Umek Žan
       18 - Semolič Matevž
  77'     10 - Slejko Domen
       15 - Puc Aljaž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan