align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Slovan 3:0 (0:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Momčilović Dragan
   1. pomočnik: Nolimal Matevž
   2. pomočnik: Avramovič Bernard
   Delegat: Sedić Suad
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Jerman Žan Luka (V)
  2  Klarič Enej
  4  Poljanšek Gregor
  7  Trdin Gašper (K)
  8  Zupan Rok
  9  Vidmar Walter Maj
  10  Lužar Jakob
  11  Kopitar Žan
  17  Brolih Lenart
  19  Hribar Matevž
  24  Agović Elvedin
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Banjanac Blaž
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Kukovec Žan
  6  Smole Žan
  7  Nuhanović Sandi
  8  Puškar Anel
  9  Bašanović Dino
  10  Ljubijankić Benjamin
  11  Ciriković Emil
  Rezervni igralci
  5  Džafič Alen
  20  Kovačevič Kristjan
  21  Kočar Jernej
  22  Lozančič Toni
  29  Pačnik Nejc
  99  Urbanija Žan Tone (V)
  Rezervni igralci
  13  Puhar Luka
  14  Lalić Dušan
  15  Dobrijević Milan
  16  Pintarič Nik
  17  Domazet Milan
  18  Sernel Klemen
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Slovan
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 9 - Vidmar Walter Maj (42')
   2:0 9 - Vidmar Walter Maj (43')
   3:0 11 - Kopitar Žan (63')
   Slovan
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
   Slovan
    9 - Bašanović Dino (33')
    7 - Nuhanović Sandi (36')
    11 - Ciriković Emil (76')
    4 - Smajić Edvin (78')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Slovan
    4 - Smajić Edvin (78')
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     5 - Džafič Alen
       24 - Agović Elvedin
  58'     29 - Pačnik Nejc
       19 - Hribar Matevž
  65'     21 - Kočar Jernej
       2 - Klarič Enej
  67'     20 - Kovačevič Kristjan
       7 - Trdin Gašper
  68'     22 - Lozančič Toni
       11 - Kopitar Žan
   Slovan
  Minuta  Igralec
  39'     18 - Sernel Klemen
       10 - Ljubijankić Benjamin
  41'     13 - Puhar Luka
       6 - Smole Žan
  68'     16 - Pintarič Nik
       8 - Puškar Anel
  76'     14 - Lalić Dušan
       9 - Bašanović Dino
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan