align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: Ivančna Gorica - Roltek Dob 2:2 (1:1)
   Kraj: Ivančna gorica - umetna trava    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Klun Ivan
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Zadravec Franc
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  3  Dremelj Matic
  4  Gramič Tilen
  5  Preradović Uroš
  6  Bergoč Mitja
  8  Kovačević Dejan (K)
  10  Kralj Tilen
  11  Dacar Jure
  13  Lavriha Žan Luka
  14  Jančič Žiga
  16  Hočevar Jakob
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Tomažin Žan Žak
  3  Derganc Andraž
  4  Sever Timotej
  5  Lončar Nejc (K)
  6  Vuk Jure
  7  Florjančič Miha
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
  Rezervni igralci
  2  Džafić Amar
  7  Modrijan Lovro
  9  Pristov Val
  15  Kotar Žiga
  17  Zadnik Jan
  18  Klemenčič Dejan
  Rezervni igralci
  13  Zupan Jure
  14  Kos Mark
  17  Kolar Klemen
  18  Sever Kristjan
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Roltek Dob
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   1:0 10 - Kralj Tilen (2')
   2:1 8 - Kovačević Dejan (56')
   Roltek Dob
   1:1 5 - Lončar Nejc (11')
   2:2 10 - Kotnik Luka (74')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    7 - Modrijan Lovro (64')
    15 - Kotar Žiga (65')
   Roltek Dob
    17 - Kolar Klemen (78')
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  44'     9 - Pristov Val
       3 - Dremelj Matic
  50'     7 - Modrijan Lovro
       10 - Kralj Tilen
  58'     15 - Kotar Žiga
       16 - Hočevar Jakob
  62'     2 - Džafić Amar
       5 - Preradović Uroš
  70'     18 - Klemenčič Dejan
       14 - Jančič Žiga
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  44'     14 - Kos Mark
       2 - Tomažin Žan Žak
  53'     18 - Sever Kristjan
       7 - Florjančič Miha
  63'     17 - Kolar Klemen
       11 - Sotlar Luka
  80'     13 - Zupan Jure
       3 - Derganc Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan