align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 14.09.14
   TEKMA: Jesenice-Bled - Šenčur 0:3 (0:1)
   Kraj: Bohinjska Bistrica - Danica    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Merčun Aljaž
   1. pomočnik: Nadarevič Jaka
   2. pomočnik: Birtič Matej
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  5  Mezek Timotej
  7  Kalender Ammar
  9  Jovanović David (K)
  10  Džafić Belmin
  11  Grm Timotej
  13  Sodja Urban
  14  Durmišević Vernes
  16  Bohinec Sebastjan
  17  Dimitrijević Benjamin
  22  Omanović Enis (V)
  24  Perviz Ajdin
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Konjar Urban
  3  Končan Nejc
  4  Krek Luka
  5  Ovnik Žan
  6  Trobec Žiga
  7  Celjer Tilen
  8  Gantar Gašper
  9  Prestor Jan
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
  Rezervni igralci
  2  Tubić Adis
  15  Vasiloski Robert
  Rezervni igralci
  12  Oselj Žiga (V)
  13  Oblak Mišel
  14  Boncelj Uroš
  15  Pavlin Nik
  16  Vehovec Žan
  17  Šmid Klavdij
  18  Vreček Matej
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Šenčur
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   Šenčur
   0:1 11 - Rakovec Janez (32')
   0:2 11 - Rakovec Janez (65')
   0:3 17 - Šmid Klavdij (82')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    7 - Kalender Ammar (26')
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
    7 - Kalender Ammar (76')
   Šenčur
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  53'     2 - Tubić Adis
       24 - Perviz Ajdin
  79'     15 - Vasiloski Robert
       11 - Grm Timotej
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  56'     13 - Oblak Mišel
       9 - Prestor Jan
  68'     14 - Boncelj Uroš
       8 - Gantar Gašper
  70'     16 - Vehovec Žan
       3 - Končan Nejc
  70'     18 - Vreček Matej
       4 - Krek Luka
  78'     17 - Šmid Klavdij
       11 - Rakovec Janez
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan