align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 4. krog 17.09.14
   TEKMA: Svoboda - Arne Tabor 69 1:1 (1:1)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda Ljubljana    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Štokelj Primož
   1. pomočnik: Sedej Miha
   2. pomočnik: Rudolf Matjaž
   Delegat: Bojovič Miomir
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Perc Tim
  3  Boldin Žiga
  4  Bergant Rok
  5  Mandič Luka
  6  Mutič Mark
  7  Cimprič Gašper
  8  Struna Lan
  9  Janič Andraž
  10  Miklavc Jure (K)
  11  Begić Halid
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Jagodić Žan (V)
  2  Lebar Janez Aleksander
  3  Matul Luka (K)
  4  Jovićević Tor
  5  Tratnik Klemen
  6  Pibernik Matevž
  7  Šubic Žiga
  8  Lapuh Urh
  9  Humar Žan
  10  Olivo Erik
  11  Jovićević Tim
  Rezervni igralci
  12  Žnidaršič Bor (V)
  13  Meglen Marjan
  14  Perc Jon
  15  Kocjančič Andraž
  16  Bečić Denin
  17  Mahkovec Matevž
  18  Peulić Nikola
  Rezervni igralci
  12  Uršič Jure (V)
  13  Fišer Domen
  14  Breznik Martin
  15  Groznik Žiga
  16  Lipovec Filip
  17  Ćordić Sinan
   TRENER
   Svoboda
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 10 - Miklavc Jure (26')
   Arne Tabor 69
   1:1 10 - Olivo Erik (39')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    2 - Perc Tim (57')
   Arne Tabor 69
    3 - Matul Luka (7')
    8 - Lapuh Urh (71')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  33'     16 - Bečić Denin
       9 - Janič Andraž
  52'     15 - Kocjančič Andraž
       11 - Begić Halid
  66'     14 - Perc Jon
       7 - Cimprič Gašper
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Breznik Martin
       7 - Šubic Žiga
  66'     16 - Lipovec Filip
       6 - Pibernik Matevž
  69'     15 - Groznik Žiga
       11 - Jovićević Tim
  78'     17 - Ćordić Sinan
       9 - Humar Žan
  79'     13 - Fišer Domen
       10 - Olivo Erik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan