align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 21.09.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Škofja Loka 1:2 (0:1)
   Kraj: Ljubljana Šentvid - Maksov Gaj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Ljutić Edis
   1. pomočnik: Pintarič Mark
   2. pomočnik: Manojlović Milan
   Delegat: Pokovec Vinko
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Jagodić Žan (V)
  2  Jovićević Tor (K)
  3  Lebar Janez Aleksander
  4  Breznik Martin
  5  Tratnik Klemen
  6  Pibernik Matevž
  7  Šubic Žiga
  8  Lapuh Urh
  9  Humar Žan
  10  Olivo Erik
  11  Jovićević Tim
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kozjek Anže (V)
  2  Stanovnik Lovro
  4  Stanonik Tadej (K)
  5  Gartner Jaka
  6  Božič Benjamin
  7  Mijić Luka
  8  Murn Aljaž
  9  Cerar Rok
  10  Kolenović Edi
  11  Rant Andraž
  18  Muzaferović Hasan
  Rezervni igralci
  12  Uršič Jure (V)
  13  Fišer Domen
  14  Lipovec Filip
  15  Ćordić Sinan
  16  Goli Nejc
  17  Puncer Jean Martin
  Rezervni igralci
  12  Stanonik Domen (V)
  13  Košir Blaž
  14  Štremfelj Luka
  15  Kožuh Jaka
  16  Krajnik Matej
  17  Dolenc Miha
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Škofja Loka
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:1 10 - Olivo Erik (52')
   Škofja Loka
   0:1 7 - Mijić Luka (26')
   1:2 9 - Cerar Rok (59')
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    2 - Jovićević Tor (56')
   Škofja Loka
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  23'     17 - Puncer Jean Martin
       8 - Lapuh Urh
  41'     12 - Uršič Jure
       1 - Jagodić Žan
  41'     14 - Lipovec Filip
       7 - Šubic Žiga
  41'     15 - Ćordić Sinan
       11 - Jovićević Tim
  59'     16 - Goli Nejc
       2 - Jovićević Tor
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  74'     14 - Štremfelj Luka
       18 - Muzaferović Hasan
  79'     17 - Dolenc Miha
       9 - Cerar Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan