align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 21.09.14
   TEKMA: Šenčur - Svoboda 0:0 (0:0)
   Kraj: Šenčur - ŠP Šenčur    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Tumo Tibor
   1. pomočnik: Boncelj Jure
   2. pomočnik: Lah Kristian
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Gašpirc Kristjan
  3  Konjar Urban
  4  Krek Luka
  5  Končan Nejc
  6  Celjer Tilen
  7  Ovnik Žan
  8  Prestor Jan
  9  Gantar Gašper
  10  Žagar Grega (K)
  11  Rakovec Janez
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Perc Tim
  3  Boldin Žiga
  4  Perc Jon
  5  Mutič Mark
  6  Mandič Luka
  7  Cimprič Gašper
  9  Peulić Nikola
  10  Miklavc Jure (K)
  11  Kocjančič Andraž
  19  Bergant Rok
  Rezervni igralci
  13  Boncelj Uroš
  14  Vreček Matej
  15  Rozman Tadej
  16  Kolar Tim
  17  Vehovec Žan
  18  Šmid Klavdij
  19  Bezovšek Jaka
  Rezervni igralci
  12  Golob Jure (V)
  13  Meglen Marjan
  14  Bečić Denin
  15  Janič Andraž
  16  Mahkovec Matevž
  17  Begić Halid
   TRENER
   Šenčur
   Svoboda
   STRELCI
   Šenčur
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Šenčur
    7 - Ovnik Žan (54')
    6 - Celjer Tilen (56')
   Svoboda
    3 - Boldin Žiga (38')
    4 - Perc Jon (41')
    5 - Mutič Mark (62')
   IZKLJUČENI
   Šenčur
   Svoboda
   MENJAVE
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  58'     14 - Vreček Matej
       5 - Končan Nejc
  62'     13 - Boncelj Uroš
       9 - Gantar Gašper
  70'     19 - Bezovšek Jaka
       4 - Krek Luka
  78'     15 - Rozman Tadej
       10 - Žagar Grega
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  48'     15 - Janič Andraž
       7 - Cimprič Gašper
  56'     17 - Begić Halid
       9 - Peulić Nikola
  67'     14 - Bečić Denin
       11 - Kocjančič Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan