align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 20.09.14
   TEKMA: Roltek Dob - Jesenice-Bled 2:0 (0:0)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Klančar Miha
   1. pomočnik: Klančar Jaka
   2. pomočnik: Macedoni Luka
   Delegat: Narobe Jakob
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Kos Mark
  3  Derganc Andraž
  4  Sever Timotej
  5  Lončar Nejc (K)
  6  Vuk Jure
  7  Sever Kristjan
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  1  Omanović Enis (V)
  5  Mezek Timotej
  7  Džafić Belmin
  9  Jovanović David (K)
  11  Grm Timotej
  14  Durmišević Vernes
  16  Bohinec Sebastjan
  17  Dimitrijević Benjamin
  19  Tubić Adis
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  Rezervni igralci
  13  Zupan Jure
  14  Cerar Jon
  15  Majce Žan Luka
  16  Ahmetović Čejvanović Kevin
  17  Kolar Klemen
  18  Adilović Arnes
  Rezervni igralci
  4  Vranješ Kristijan
  20  Tadić Stefan
  25  Merdanović Dino
   TRENER
   Roltek Dob
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:0 5 - Lončar Nejc (44')
   2:0 9 - Avbelj Aljaž (65')
   Jesenice-Bled
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    9 - Avbelj Aljaž (16')
    14 - Cerar Jon (79')
   Jesenice-Bled
    7 - Džafić Belmin (29')
    21 - Sodja Urban (84')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Cerar Jon
       7 - Sever Kristjan
  66'     18 - Adilović Arnes
       10 - Kotnik Luka
  67'     17 - Kolar Klemen
       9 - Avbelj Aljaž
  74'     13 - Zupan Jure
       2 - Kos Mark
  77'     16 - Ahmetović Čejvanović Kevin
       11 - Sotlar Luka
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  56'     4 - Vranješ Kristijan
       24 - Perviz Ajdin
  66'     20 - Tadić Stefan
       11 - Grm Timotej
  71'     25 - Merdanović Dino
       17 - Dimitrijević Benjamin
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan