align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 20.09.14
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Kalcer Radomlje 1:3 (0:2)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Matoša Martin
   1. pomočnik: Šabanagić Denis
   2. pomočnik: Brezovar Nejc
   Delegat: Bezjak Dušan
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Pejakić Davor (V)
  5  Pečenko Jan
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  18  Semolič Matevž (K)
  19  Mango Kulot Chris
  20  Panič Nardin Jakob
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  0 
  2  Klarič Enej
  4  Brolih Lenart
  5  Poljanšek Gregor
  7  Trdin Gašper (K)
  8  Zupan Rok
  10  Kopitar Žan
  11  Lužar Jakob
  19  Hribar Matevž
  20  Kovačevič Kristjan
  21  Kočar Jernej
  99  Urbanija Žan Tone (V)
  Rezervni igralci
  3  Puc Luka
  8  Juren Martin
  10  Slejko Domen
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  17  Perko Franci
  Rezervni igralci
  1  Jerman Žan Luka (V)
  6  Pačnik Nejc
  13  Lozančič Toni
  17  Lekić David
  24  Agović Elvedin
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:3 11 - Tutuš Branko (73')
   Kalcer Radomlje
   0:1 10 - Kopitar Žan (25')
   0:2 20 - Kovačevič Kristjan (35')
   0:3 10 - Kopitar Žan (62')
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
   Kalcer Radomlje
    8 - Zupan Rok (56')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Kalcer Radomlje
    99 - Urbanija Žan Tone (65')
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  45'     17 - Perko Franci
       18 - Semolič Matevž
  45'     8 - Juren Martin
       7 - Žižmond Matej
  60'     14 - Umek Žan
       15 - Puc Aljaž
  60'     16 - Beltram Luka
       9 - Štrukelj Jan
  62'     3 - Puc Luka
       5 - Pečenko Jan
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  48'     17 - Lekić David
       2 - Klarič Enej
  53'     24 - Agović Elvedin
       20 - Kovačevič Kristjan
  65'     1 - Jerman Žan Luka
       19 - Hribar Matevž
  79'     13 - Lozančič Toni
       11 - Lužar Jakob
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan