align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 20.09.14
   TEKMA: Brda - NOGA Britof 0:4 (0:3)
   Kraj: Vipolže - Štadion Vipolže    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Štokelj Primož
   1. pomočnik: Sedej Miha
   2. pomočnik: Pavšič Peter
   Delegat: Sovdat Robert
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  2  Majcen Petja
  3  Cej Patrik (K)
  4  Gorup Nik
  5  Fikfak Kris
  6  Peršolja Matija
  7  Simčič Leonardo
  8  Perše Dani
  9  Džinović Adnan
  10  Kovačič Nejc
  11  Klepac Boštjan
  30  Zagomilšek Jan (V)
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Ažman Aljoša (V)
  2  Krsnik Luka
  3  Kalar Gašper
  4  Dizdarević Adnan
  5  Iličič Luka
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Žnidaršič Žiga
  8  Tomić Toni
  9  Krč Urban (K)
  10  Eržen Vid
  19  Anžlovar Luka
  Rezervni igralci
  12  Berce Grega (V)
  13  Ribič Matevž
  14  Ribič Jaka
  15  Simčič Mark
  16  Kokole Jakob
  17  Lasič Tavčar Blaž
  Rezervni igralci
  12  Banič Luka (V)
  13  Potočnik Aljaž
  14  Polanc Denis
  15  Babić Josip
  16  Matijaševič Tjuš
  17  Mali Adrijan
  18  Milić Nikola
   TRENER
   Brda
   NOGA Britof
   STRELCI
   Brda
   NOGA Britof
   0:1 9 - Krč Urban (10')
   0:2 8 - Tomić Toni (28')
   0:3 9 - Krč Urban (33')
   0:4 16 - Matijaševič Tjuš (54')
   OPOMINJANI
   Brda
    16 - Kokole Jakob (70')
   NOGA Britof
   IZKLJUČENI
   Brda
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  13'     13 - Ribič Matevž
       10 - Kovačič Nejc
  41'     14 - Ribič Jaka
       11 - Klepac Boštjan
  54'     16 - Kokole Jakob
       4 - Gorup Nik
  58'     17 - Lasič Tavčar Blaž
       6 - Peršolja Matija
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Potočnik Aljaž
       5 - Iličič Luka
  41'     14 - Polanc Denis
       7 - Žnidaršič Žiga
  41'     15 - Babić Josip
       9 - Krč Urban
  41'     16 - Matijaševič Tjuš
       6 - Hasanaj Qendrim
  41'     17 - Mali Adrijan
       19 - Anžlovar Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan