align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 5. krog 20.09.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Rudar Trbovlje 1:1 (0:1)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Bissachi Kole Aleksandar
   1. pomočnik: Brezovnik Gašper
   2. pomočnik: Grbić Radovan
   Delegat: Labor Dario
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Benčić Leo (V)
  2  Peranović Milanko
  3  Krmac Patrik
  4  Aničič Žiga
  5  Godejša Jaka
  6  Kreslin Timotej
  7  Pirjevec Andrej
  8  Vežnaver Tilen
  9  Dugolli Selim
  10  Hadžić Eldin (K)
  11  Zonta Tadej
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Sajovic Maj
  3  Kerin Miha
  4  Navratil Juš
  5  Krajnc Dominik
  6  Lipovšek Žan
  7  Vasojević David
  9  Dimc Matej
  10  Kunič Domen (K)
  11  Rutar Aleks
  15  Mlakar Mitja
  Rezervni igralci
  13  Špeh Nik
  14  Klinec Blaž
  15  Ščulac Žan
  16  Hrvatin Jure
  17  Toškan Patrik
  18  Kompara Manuel
  Rezervni igralci
  8  Peklar Domen
  14  Benda Kristjan
   TRENER
   Jadran Dekani
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:1 10 - Hadžić Eldin (41') 11m
   Rudar Trbovlje
   0:1 6 - Lipovšek Žan (11')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    9 - Dugolli Selim (62')
   Rudar Trbovlje
    6 - Lipovšek Žan (72')
    11 - Rutar Aleks (79')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  17'     16 - Hrvatin Jure
       6 - Kreslin Timotej
  65'     14 - Klinec Blaž
       8 - Vežnaver Tilen
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  49'     8 - Peklar Domen
       7 - Vasojević David
  64'     14 - Benda Kristjan
       9 - Dimc Matej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan