align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 6. krog 27.09.14
   TEKMA: Škofja Loka - Rudar Trbovlje 1:0 (1:0)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pintarič Mark
   1. pomočnik: Begič Amel
   2. pomočnik: Maksimović Igor
   Delegat: Stenovec Darko
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kozjek Anže (V)
  2  Krajnik Matej
  4  Stanonik Tadej (K)
  5  Gartner Jaka
  6  Debeljak Mitja
  7  Mijić Luka
  8  Murn Aljaž
  9  Cerar Rok
  10  Kolenović Edi
  11  Stanovnik Lovro
  13  Rant Andraž
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Benda Kristjan
  3  Kerin Miha
  4  Navratil Juš
  5  Krajnc Dominik
  6  Lipovšek Žan
  8  Peklar Domen
  10  Kunič Domen (K)
  11  Rutar Aleks
  14  Sokler Ester
  15  Mlakar Mitja
  Rezervni igralci
  14  Košir Blaž
  15  Štremfelj Luka
  16  Dolenc Miha
  17  Šarčević Belmin
  18  Muzaferović Hasan
  Rezervni igralci
  7  Vasojević David
  9  Dimc Matej
   TRENER
   Škofja Loka
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:0 7 - Mijić Luka (39')
   Rudar Trbovlje
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    7 - Mijić Luka (43')
    11 - Stanovnik Lovro (71')
    4 - Stanonik Tadej (89')
   Rudar Trbovlje
    11 - Rutar Aleks (28')
    10 - Kunič Domen (71')
    8 - Peklar Domen (73')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   Rudar Trbovlje
    11 - Rutar Aleks (70')
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  50'     18 - Muzaferović Hasan
       2 - Krajnik Matej
  61'     16 - Dolenc Miha
       9 - Cerar Rok
  75'     14 - Košir Blaž
       11 - Stanovnik Lovro
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  52'     7 - Vasojević David
       5 - Krajnc Dominik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan