align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 6. krog 28.09.14
   TEKMA: NOGA Britof - Jadran Dekani 2:1 (1:1)
   Kraj: Britof pri Kranju - NK Britof    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Langus Luka
   1. pomočnik: Jerič Anže
   2. pomočnik: Manojlović Dejan
   Delegat: Rogelj Roman
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Ažman Aljoša (V)
  2  Krsnik Luka
  4  Anžlovar Luka
  5  Iličič Luka
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Žnidaršič Žiga
  8  Tomić Toni
  9  Milić Nikola
  10  Eržen Vid
  17  Dizdarević Adnan
  19  Krč Urban (K)
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Benčić Leo (V)
  2  Krmac Patrik
  3  Raičić David
  4  Aničič Žiga
  5  Godejša Jaka
  6  Dugolli Selim
  7  Hrvatin Jure
  8  Peranović Milanko
  9  Pirjevec Andrej
  10  Hadžić Eldin (K)
  11  Zonta Tadej
  Rezervni igralci
  3  Kalar Gašper
  12  Banič Luka (V)
  13  Polanc Denis
  14  Medič Nejc
  15  Csipö Gašper
  16  Košir Urh
  18  Matijaševič Tjuš
  Rezervni igralci
  13  Kompara Manuel
  14  Ščulac Žan
  15  Špeh Nik
  16  Kozlovič Enej
  17  Hajdarević Almir
  18  Klinec Blaž
  19  Srebernič Matija
   TRENER
   NOGA Britof
   Jadran Dekani
   STRELCI
   NOGA Britof
   1:1 8 - Tomić Toni (28')
   2:1 3 - Raičić David (51') AG
   Jadran Dekani
   0:1 8 - Peranović Milanko (21')
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
   Jadran Dekani
    4 - Aničič Žiga (28')
    7 - Hrvatin Jure (55')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Jadran Dekani
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  28'     13 - Polanc Denis
       7 - Žnidaršič Žiga
  41'     3 - Kalar Gašper
       5 - Iličič Luka
  64'     18 - Matijaševič Tjuš
       10 - Eržen Vid
  70'     16 - Košir Urh
       9 - Milić Nikola
  75'     15 - Csipö Gašper
       17 - Dizdarević Adnan
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  55'     17 - Hajdarević Almir
       7 - Hrvatin Jure
  72'     15 - Špeh Nik
       9 - Pirjevec Andrej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan