align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 6. krog 27.09.14
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Brda 3:0 (1:0)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brezovar Nejc
   1. pomočnik: Pestotnik Sebastijan
   2. pomočnik: Cerar Simon
   Delegat: Tomšič Jože
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Jerman Žan Luka (V)
  2  Klarič Enej
  4  Brolih Lenart
  7  Trdin Gašper (K)
  8  Zupan Rok
  9  Kovačevič Kristjan
  10  Kopitar Žan
  11  Lužar Jakob
  16  Poljanšek Gregor
  19  Hribar Matevž
  21  Kočar Jernej
   Brda
Priimek in ime
  2  Fortunat Andrej
  3  Cej Patrik (K)
  4  Gorup Nik
  5  Fikfak Kris
  6  Simčič Leonardo
  7  Ribič Matevž
  8  Perše Dani
  9  Džinović Adnan
  10  Kovačič Nejc
  11  Klepac Boštjan
  30  Zagomilšek Jan (V)
  Rezervni igralci
  3  Džafič Alen
  6  Pačnik Nejc
  13  Lozančič Toni
  17  Lekić David
  22  Potočnik Miha
  24  Agović Elvedin
  Rezervni igralci
  13  Ribič Jaka
  14  Lasič Tavčar Blaž
  15  Peršolja Matija
  16  Kodermac Izak
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Brda
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 7 - Trdin Gašper (12')
   2:0 10 - Kopitar Žan (55')
   3:0 4 - Brolih Lenart (65')
   Brda
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    2 - Klarič Enej (46')
   Brda
    4 - Gorup Nik (78')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Brda
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  51'     3 - Džafič Alen
       21 - Kočar Jernej
  51'     24 - Agović Elvedin
       9 - Kovačevič Kristjan
  64'     13 - Lozančič Toni
       11 - Lužar Jakob
  73'     6 - Pačnik Nejc
       7 - Trdin Gašper
  79'     22 - Potočnik Miha
       19 - Hribar Matevž
   Brda
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Lasič Tavčar Blaž
       9 - Džinović Adnan
  64'     15 - Peršolja Matija
       6 - Simčič Leonardo
  68'     13 - Ribič Jaka
       7 - Ribič Matevž
  79'     16 - Kodermac Izak
       11 - Klepac Boštjan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan