align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 6. krog 27.09.14
   TEKMA: Ivančna Gorica - Birsa&Matavž Bilje 0:2 (0:0)
   Kraj: Ivančna Gorica - Ivančna Gorica    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Lukšič Benjamin
   1. pomočnik: Lukšič Jan
   2. pomočnik: Poplašen Mladen
   Delegat: Kranjec Sandi
   POSTAVI
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  2  Gramič Tilen
  4  Zadnik Jan
  5  Preradović Uroš
  6  Bergoč Mitja (K)
  7  Jančič Žiga
  9  Dremelj Matic
  10  Kralj Tilen
  11  Dacar Jure
  13  Lavriha Žan Luka
  17  Hočevar Jakob
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  5  Pečenko Jan
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  12  Pejakić Davor (V)
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  18  Semolič Matevž (K)
  19  Mango Kulot Chris
  20  Panič Nardin Jakob
  Rezervni igralci
  3  Džafić Amar
  8  Gantar Martin
  14  Kotar Žiga
  15  Klemenčič Dejan
  16  Modrijan Lovro
  18  Pristov Val
  Rezervni igralci
  1  Nabergoj Anže (V)
  3  Puc Luka
  4  Juren Martin
  8  Terčon Matic
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  17  Perko Franci
   TRENER
   Ivančna Gorica
   Birsa&Matavž Bilje
   STRELCI
   Ivančna Gorica
   Birsa&Matavž Bilje
   0:1 9 - Štrukelj Jan (46')
   0:2 9 - Štrukelj Jan (51')
   OPOMINJANI
   Ivančna Gorica
    10 - Kralj Tilen (24')
    2 - Gramič Tilen (44')
   Birsa&Matavž Bilje
   IZKLJUČENI
   Ivančna Gorica
   Birsa&Matavž Bilje
   MENJAVE
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  55'     15 - Klemenčič Dejan
       4 - Zadnik Jan
  58'     14 - Kotar Žiga
       17 - Hočevar Jakob
  61'     18 - Pristov Val
       9 - Dremelj Matic
  69'     16 - Modrijan Lovro
       10 - Kralj Tilen
  74'     3 - Džafić Amar
       5 - Preradović Uroš
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Perko Franci
       19 - Mango Kulot Chris
  55'     4 - Juren Martin
       6 - Pušnar Matija
  61'     14 - Umek Žan
       11 - Tutuš Branko
  69'     3 - Puc Luka
       7 - Žižmond Matej
  78'     8 - Terčon Matic
       9 - Štrukelj Jan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan