align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 6. krog 28.09.14
   TEKMA: Jesenice-Bled - Slovan 1:3 (1:2)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Ovnik Mihael
   1. pomočnik: Tumo Tibor
   2. pomočnik: Jelovčan Tadej
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  7  Kalender Ammar
  8  Jovanović David
  9  Džafić Belmin
  14  Durmišević Vernes
  19  Tubić Adis
  21  Sodja Urban
  22  Omanović Enis (V)
  24  Perviz Ajdin (K)
  27  Bohinec Sebastjan
  32  Dimitrijević Benjamin
  62  Mezek Timotej
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Ćoralić Denis
  4  Sernel Klemen
  5  Smajić Edvin (K)
  6  Puškar Anel
  7  Nuhanović Sandi
  8  Banjanac Blaž
  9  Ljubijankić Benjamin
  10  Bašanović Dino
  11  Milkov Atanas Yankov
  Rezervni igralci
  4  Arh Grega
  5  Hasanagić Almir
  11  Grm Timotej
  12  Merdanović Dino
  20  Tadić Stefan
  25  Vasiloski Robert
  Rezervni igralci
  13  Čaušević Benjamin
  14  Lalić Dušan
  15  Dobrijević Milan
  16  Fatić Denis
  17  Pintarič Nik
  18  Gavrič Nik
   TRENER
   Jesenice-Bled
   Slovan
   STRELCI
   Jesenice-Bled
   1:0 14 - Durmišević Vernes (9')
   Slovan
   1:1 7 - Nuhanović Sandi (14')
   1:2 7 - Nuhanović Sandi (40')
   1:3 11 - Milkov Atanas Yankov (61')
   OPOMINJANI
   Jesenice-Bled
    7 - Kalender Ammar (56')
   Slovan
    10 - Bašanović Dino (28')
   IZKLJUČENI
   Jesenice-Bled
   Slovan
   MENJAVE
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  44'     5 - Hasanagić Almir
       19 - Tubić Adis
  57'     11 - Grm Timotej
       32 - Dimitrijević Benjamin
  63'     20 - Tadić Stefan
       27 - Bohinec Sebastjan
  78'     25 - Vasiloski Robert
       9 - Džafić Belmin
   Slovan
  Minuta  Igralec
  63'     15 - Dobrijević Milan
       11 - Milkov Atanas Yankov
  70'     14 - Lalić Dušan
       10 - Bašanović Dino
  72'     16 - Fatić Denis
       9 - Ljubijankić Benjamin
  78'     18 - Gavrič Nik
       2 - Puhar Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan