align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 6. krog 27.09.14
   TEKMA: Svoboda - Roltek Dob 2:2 (1:1)
   Kraj: Ljubljana Vič - ŠP Svoboda    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Vrčon Dominik
   1. pomočnik: Džuzdanović Jasmin
   2. pomočnik: Lavrenčič Tine
   Delegat: Ileršič Igor
   POSTAVI
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Perc Tim
  3  Mahkovec Matevž
  4  Mandič Luka
  5  Bergant Rok
  6  Mutič Mark
  7  Boldin Žiga
  8  Peulić Nikola
  9  Begić Halid
  10  Miklavc Jure (K)
  11  Bečić Denin
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Sever Timotej
  3  Derganc Andraž
  4  Tomažin Žan Žak
  5  Lončar Nejc (K)
  6  Vuk Jure
  7  Sever Kristjan
  8  Kerč Tim
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
  Rezervni igralci
  12  Golob Jure (V)
  13  Perc Jon
  14  Meglen Marjan
  15  Kocjančič Andraž
  16  Klinar Aljaž
  17  Cimprič Gašper
  Rezervni igralci
  13  Zupan Jure
  14  Cerar Jon
  15  Kos Mark
  16  Florjančič Miha
  17  Kolar Klemen
  18  Adilović Arnes
  19  Kreft Filip
   TRENER
   Svoboda
   Roltek Dob
   STRELCI
   Svoboda
   1:0 6 - Vuk Jure (11') AG
   2:2 15 - Kocjančič Andraž (79')
   Roltek Dob
   1:1 11 - Sotlar Luka (40')
   1:2 6 - Vuk Jure (56')
   OPOMINJANI
   Svoboda
    7 - Boldin Žiga (21')
    5 - Bergant Rok (52')
   Roltek Dob
    10 - Kotnik Luka (33')
    9 - Avbelj Aljaž (54')
   IZKLJUČENI
   Svoboda
   Roltek Dob
   MENJAVE
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  49'     17 - Cimprič Gašper
       11 - Bečić Denin
  54'     15 - Kocjančič Andraž
       7 - Boldin Žiga
  61'     14 - Meglen Marjan
       8 - Peulić Nikola
  72'     16 - Klinar Aljaž
       5 - Bergant Rok
  79'     13 - Perc Jon
       9 - Begić Halid
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  52'     14 - Cerar Jon
       7 - Sever Kristjan
  61'     17 - Kolar Klemen
       8 - Kerč Tim
  69'     15 - Kos Mark
       4 - Tomažin Žan Žak
  72'     18 - Adilović Arnes
       11 - Sotlar Luka
  77'     16 - Florjančič Miha
       10 - Kotnik Luka
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan