align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 6. krog 28.09.14
   TEKMA: Arne Tabor 69 - Šenčur 1:3 (0:0)
   Kraj: Ljubljana Brod - Maksov Gaj    Gledalcev: 60
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Klun Ivan
   2. pomočnik: Smajila Andrej
   Delegat: Setnikar Gojko
   POSTAVI
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Uršič Jure (V)
  2  Lebar Janez Aleksander
  3  Jovićević Tim
  4  Breznik Martin
  5  Tratnik Klemen
  6  Pibernik Matevž
  7  Puncer Jean Martin
  8  Lapuh Urh (K)
  9  Humar Žan
  10  Olivo Erik
  11  Šubic Žiga
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Vrtač Žan (V)
  2  Gašpirc Kristjan
  3  Končan Nejc
  4  Krek Luka
  5  Konjar Urban (K)
  6  Vreček Matej
  7  Celjer Tilen
  8  Ovnik Žan
  9  Prestor Jan
  10  Boncelj Uroš
  11  Rakovec Janez
  Rezervni igralci
  12  Nemec Klemen (V)
  14  Jovićević Tor
  15  Lipovec Filip
  16  Blagojević Rok
  17  Ćordić Sinan
  Rezervni igralci
  12  Oselj Žiga (V)
  13  Bezovšek Jaka
  14  Oblak Mišel
  15  Kolar Tim
  16  Vehovec Žan
  17  Rozman Tadej
  18  Šmid Klavdij
   TRENER
   Arne Tabor 69
   Šenčur
   STRELCI
   Arne Tabor 69
   1:2 17 - Ćordić Sinan (57')
   Šenčur
   0:1 11 - Rakovec Janez (42')
   0:2 5 - Konjar Urban (45')
   1:3 5 - Konjar Urban (81') 11m
   OPOMINJANI
   Arne Tabor 69
    9 - Humar Žan (64')
    16 - Blagojević Rok (76')
    5 - Tratnik Klemen (81')
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   Arne Tabor 69
   Šenčur
   MENJAVE
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Lipovec Filip
       2 - Lebar Janez Aleksander
  41'     17 - Ćordić Sinan
       6 - Pibernik Matevž
  69'     16 - Blagojević Rok
       9 - Humar Žan
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     18 - Šmid Klavdij
       6 - Vreček Matej
  51'     16 - Vehovec Žan
       10 - Boncelj Uroš
  53'     17 - Rozman Tadej
       9 - Prestor Jan
  70'     15 - Kolar Tim
       17 - Rozman Tadej
  76'     13 - Bezovšek Jaka
       7 - Celjer Tilen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan