align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 7. krog 05.10.14
   TEKMA: Slovan - Svoboda 0:0 (0:0)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Pomožno igrišče    Gledalcev: 90
   Glavni sodnik Ovnik Mihael
   1. pomočnik: Cencelj Luka
   2. pomočnik: Žagar Domen
   Delegat: Eljon Cvetko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Sernel Klemen
  6  Kukovec Žan
  7  Nuhanović Sandi
  8  Ljubijankić Benjamin
  9  Bašanović Dino
  10  Ciriković Emil
  11  Puškar Anel
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Perc Tim
  3  Mahkovec Matevž
  4  Mandič Luka
  5  Bergant Rok
  6  Mutič Mark (K)
  7  Cimprič Gašper
  8  Peulić Nikola
  9  Kocjančič Andraž
  10  Miklavc Jure
  11  Bečić Denin
  Rezervni igralci
  13  Čaušević Benjamin
  14  Lalić Dušan
  15  Banjanac Blaž
  16  Fatić Denis
  17  Pintarič Nik
  18  Gavrič Nik
  Rezervni igralci
  12  Golob Jure (V)
  13  Perc Jon
  14  Begić Halid
  15  Boldin Žiga
  16  Šabić Ajdin
  17  Klinar Aljaž
  18  Velić Ali
   TRENER
   Slovan
   Svoboda
   STRELCI
   Slovan
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Slovan
    10 - Ciriković Emil (24')
    8 - Ljubijankić Benjamin (66')
    11 - Puškar Anel (75')
    2 - Puhar Luka (79')
   Svoboda
    10 - Miklavc Jure (49')
    3 - Mahkovec Matevž (78')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Svoboda
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  48'     16 - Fatić Denis
       10 - Ciriković Emil
  62'     17 - Pintarič Nik
       8 - Ljubijankić Benjamin
  80'     14 - Lalić Dušan
       6 - Kukovec Žan
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  61'     15 - Boldin Žiga
       11 - Bečić Denin
  70'     17 - Klinar Aljaž
       9 - Kocjančič Andraž
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan