align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 7. krog 04.10.14
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Jesenice-Bled 2:0 (0:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Klančar Miha
   1. pomočnik: Matoša Martin
   2. pomočnik: Ljutić Edis
   Delegat: Sulič Tomaž
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Pejakić Davor (V)
  5  Pečenko Jan
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  17  Perko Franci
  18  Semolič Matevž (K)
  19  Mango Kulot Chris
  20  Panič Nardin Jakob
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  4  Arh Grega
  5  Hasanagić Almir
  7  Kalender Ammar
  8  Jovanović David (K)
  9  Džafić Belmin
  14  Durmišević Vernes
  21  Sodja Urban
  22  Omanović Enis (V)
  24  Perviz Ajdin
  27  Bohinec Sebastjan
  32  Dimitrijević Benjamin
  Rezervni igralci
  3  Puc Luka
  8  Terčon Matic
  10  Juren Martin
  11  Tutuš Branko
  12  Nabergoj Anže (V)
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  Rezervni igralci
  11  Grm Timotej
  19  Tubić Adis
  20  Tadić Stefan
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 7 - Žižmond Matej (52') 11m
   2:0 9 - Štrukelj Jan (68')
   Jesenice-Bled
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
   Jesenice-Bled
    4 - Arh Grega (19')
    9 - Džafić Belmin (60')
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  47'     11 - Tutuš Branko
       18 - Semolič Matevž
  47'     10 - Juren Martin
       5 - Pečenko Jan
  55'     14 - Umek Žan
       7 - Žižmond Matej
  65'     8 - Terčon Matic
       17 - Perko Franci
  70'     16 - Beltram Luka
       6 - Pušnar Matija
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  55'     11 - Grm Timotej
       32 - Dimitrijević Benjamin
  59'     20 - Tadić Stefan
       24 - Perviz Ajdin
  60'     19 - Tubić Adis
       27 - Bohinec Sebastjan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan