align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 7. krog 05.10.14
   TEKMA: Brda - Ivančna Gorica 1:3 (0:2)
   Kraj: Vipolže - Vipolže    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Pavšič Peter
   1. pomočnik: Bubek Alen
   2. pomočnik: Ferjančič Robi
   Delegat: Komel Bogdan
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  2  Fortunat Andrej
  3  Cej Patrik (K)
  4  Gorup Nik
  5  Fikfak Kris
  6  Kutin Tim
  7  Ribič Matevž
  8  Perše Dani
  9  Simčič Leonardo
  10  Kovačič Nejc
  11  Klepac Boštjan
  30  Zagomilšek Jan (V)
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  1  Ceroviku Leutrim (V)
  4  Gantar Martin
  5  Preradović Uroš
  6  Zadnik Jan
  8  Lavriha Žan Luka
  9  Kralj Tilen
  10  Hočevar Jakob
  11  Dacar Jure
  13  Bergoč Mitja (K)
  14  Kotar Žiga
  16  Dremelj Matic
  Rezervni igralci
  12  Kodermac Izak (V)
  13  Džinović Adnan
  14  Lasič Tavčar Blaž
  15  Ribič Jaka
  16  Peršolja Matija
  17  Kokole Jakob
  18  Majcen Petja
  Rezervni igralci
  2  Džafić Amar
  3  Gramič Tilen
  7  Modrijan Lovro
  12  Križman Žan (V)
  19  Pristov Val
   TRENER
   Brda
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Brda
   1:3 14 - Lasič Tavčar Blaž (64')
   Ivančna Gorica
   0:1 16 - Dremelj Matic (13')
   0:2 4 - Gantar Martin (27')
   0:3 9 - Kralj Tilen (51')
   OPOMINJANI
   Brda
   Ivančna Gorica
   IZKLJUČENI
   Brda
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  28'     18 - Majcen Petja
       11 - Klepac Boštjan
  49'     13 - Džinović Adnan
       7 - Ribič Matevž
  53'     15 - Ribič Jaka
       3 - Cej Patrik
  53'     16 - Peršolja Matija
       6 - Kutin Tim
  61'     14 - Lasič Tavčar Blaž
       10 - Kovačič Nejc
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  55'     3 - Gramič Tilen
       4 - Gantar Martin
  59'     19 - Pristov Val
       10 - Hočevar Jakob
  68'     7 - Modrijan Lovro
       16 - Dremelj Matic
  77'     2 - Džafić Amar
       11 - Dacar Jure
  79'     12 - Križman Žan
       1 - Ceroviku Leutrim
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan