align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 7. krog 04.10.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Kalcer Radomlje 0:1 (0:1)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 70
   Glavni sodnik Bissachi Kole Aleksandar
   1. pomočnik: Tozan Mateo
   2. pomočnik: Knafelc Žiga
   Delegat: Zebec Srečko
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Baruca Miha (V)
  2  Krmac Patrik
  3  Raičić David
  4  Aničič Žiga
  5  Godejša Jaka
  6  Dugolli Selim
  7  Hrvatin Jure
  8  Peranović Milanko
  9  Pirjevec Andrej
  10  Hadžić Eldin (K)
  11  Zonta Tadej
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Duščak Nejc (V)
  2  Klarič Enej
  3  Džafič Alen
  4  Brolih Lenart
  5  Poljanšek Gregor
  7  Trdin Gašper (K)
  8  Zupan Rok
  9  Vidmar Walter Maj
  10  Kopitar Žan
  11  Lužar Jakob
  19  Hribar Matevž
  Rezervni igralci
  13  Kreslin Timotej
  14  Špeh Nik
  15  Kozlovič Enej
  16  Hajdarević Almir
  17  Klinec Blaž
  18  Ščulac Žan
  Rezervni igralci
  12  Jerman Žan Luka (V)
  13  Lozančič Toni
  17  Lekić David
  18  Grkman Jure
  20  Kovačevič Kristjan
  21  Kočar Jernej
  24  Agović Elvedin
   TRENER
   Jadran Dekani
   Kalcer Radomlje
   STRELCI
   Jadran Dekani
   Kalcer Radomlje
   0:1 9 - Vidmar Walter Maj (31')
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    16 - Hajdarević Almir (74')
   Kalcer Radomlje
    11 - Lužar Jakob (40')
    7 - Trdin Gašper (78')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Kalcer Radomlje
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  8'     13 - Kreslin Timotej
       10 - Hadžić Eldin
  41'     14 - Špeh Nik
       2 - Krmac Patrik
  41'     16 - Hajdarević Almir
       9 - Pirjevec Andrej
  70'     18 - Ščulac Žan
       13 - Kreslin Timotej
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  58'     20 - Kovačevič Kristjan
       19 - Hribar Matevž
  67'     24 - Agović Elvedin
       2 - Klarič Enej
  79'     21 - Kočar Jernej
       7 - Trdin Gašper
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan