align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 7. krog 05.10.14
   TEKMA: Rudar Trbovlje - NOGA Britof 1:4 (1:2)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Momčilović Dragan
   1. pomočnik: Nolimal Matevž
   2. pomočnik: Pestotnik Sebastijan
   Delegat: Lajovic Jože
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Sajovic Maj
  3  Kerin Miha
  4  Navratil Juš
  5  Krajnc Dominik
  6  Lipovšek Žan
  7  Vasojević David
  9  Dimc Matej
  10  Kunič Domen (K)
  11  Sokler Ester
  15  Mlakar Mitja
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Banič Luka (V)
  2  Dizdarević Adnan
  3  Kalar Gašper
  4  Anžlovar Luka
  5  Iličič Luka
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Žnidaršič Žiga
  8  Tomić Toni
  9  Krč Urban (K)
  10  Milić Nikola
  19  Eržen Vid
  Rezervni igralci
  8  Peklar Domen
  14  Benda Kristjan
  Rezervni igralci
  12  Ažman Aljoša (V)
  13  Polanc Denis
  14  Babić Josip
  15  Potočnik Aljaž
  16  Košir Urh
  17  Mali Adrijan
  18  Csipö Gašper
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   NOGA Britof
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   1:1 10 - Kunič Domen (22') 11m
   NOGA Britof
   0:1 19 - Eržen Vid (21')
   1:2 9 - Krč Urban (40')
   1:3 2 - Dizdarević Adnan (48')
   1:4 4 - Anžlovar Luka (50')
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
   NOGA Britof
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  42'     14 - Benda Kristjan
       4 - Navratil Juš
  51'     8 - Peklar Domen
       15 - Mlakar Mitja
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  49'     13 - Polanc Denis
       19 - Eržen Vid
  51'     17 - Mali Adrijan
       4 - Anžlovar Luka
  62'     15 - Potočnik Aljaž
       5 - Iličič Luka
  62'     14 - Babić Josip
       8 - Tomić Toni
  62'     18 - Csipö Gašper
       7 - Žnidaršič Žiga
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan