align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 8. krog 12.10.14
   TEKMA: Škofja Loka - NOGA Britof 2:4 (1:3)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Murgić Amel
   1. pomočnik: Klančar Luka
   2. pomočnik: Klančar Jaka
   Delegat: Antolin Rudi
   POSTAVI
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kozjek Anže
  2  Rant Andraž
  4  Stanonik Tadej (K)
  5  Gartner Jaka
  6  Debeljak Mitja
  7  Mijić Luka
  8  Murn Aljaž
  9  Cerar Rok
  10  Kolenović Edi
  11  Stanovnik Lovro
  18  Muzaferović Hasan
   NOGA Britof
Priimek in ime
  1  Ažman Aljoša (V)
  2  Krsnik Luka
  3  Dizdarević Adnan
  4  Anžlovar Luka
  5  Iličič Luka
  6  Hasanaj Qendrim
  7  Žnidaršič Žiga
  8  Kalar Gašper
  9  Tomić Toni
  10  Krč Urban (K)
  19  Eržen Vid
  Rezervni igralci
  12  Kožuh Damijan (V)
  13  Božič Benjamin
  14  Dolenc Miha
  15  Krajnik Matej
  16  Šarčević Belmin
  Rezervni igralci
  12  Banič Luka (V)
  13  Babić Josip
  14  Potočnik Aljaž
  15  Csipö Gašper
  16  Mali Adrijan
  17  Matijaševič Tjuš
  18  Milić Nikola
   TRENER
   Škofja Loka
   NOGA Britof
   STRELCI
   Škofja Loka
   1:2 18 - Muzaferović Hasan (23')
   2:3 9 - Cerar Rok (52')
   NOGA Britof
   0:1 10 - Krč Urban (6')
   0:2 10 - Krč Urban (19')
   1:3 9 - Tomić Toni (24')
   2:4 10 - Krč Urban (73')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka
    10 - Kolenović Edi (65')
   NOGA Britof
    6 - Hasanaj Qendrim (37')
    14 - Potočnik Aljaž (60')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  56'     13 - Božič Benjamin
       18 - Muzaferović Hasan
  66'     15 - Krajnik Matej
       2 - Rant Andraž
  77'     16 - Šarčević Belmin
       11 - Stanovnik Lovro
  77'     14 - Dolenc Miha
       9 - Cerar Rok
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Potočnik Aljaž
       6 - Hasanaj Qendrim
  41'     18 - Milić Nikola
       5 - Iličič Luka
  74'     13 - Babić Josip
       7 - Žnidaršič Žiga
  76'     15 - Csipö Gašper
       9 - Tomić Toni
  76'     17 - Matijaševič Tjuš
       19 - Eržen Vid
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan