align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 8. krog 12.10.14
   TEKMA: Kalcer Radomlje - Rudar Trbovlje 2:1 (1:1)
   Kraj: Radomlje - Športni park Radomlje    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Matoša Martin
   1. pomočnik: Klančar Miha
   2. pomočnik: Hribar Damijan
   Delegat: Sedić Suad
   POSTAVI
   Kalcer Radomlje
Priimek in ime
  1  Jerman Žan Luka (V)
  2  Klarič Enej
  4  Brolih Lenart
  5  Poljanšek Gregor
  7  Trdin Gašper (K)
  8  Zupan Rok
  10  Kopitar Žan
  19  Hribar Matevž
  20  Kovačevič Kristjan
  21  Kočar Jernej
  24  Agović Elvedin
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Sajovic Maj
  3  Vasojević David
  4  Navratil Juš
  5  Zaletel Žan
  6  Lipovšek Žan
  7  Krajnc Dominik
  8  Peklar Domen
  9  Sokler Ester
  10  Kunič Domen (K)
  11  Rutar Aleks
  Rezervni igralci
  6  Pačnik Nejc
  9  Vidmar Walter Maj
  13  Lozančič Toni
  16  Zabukovnik Mark
  17  Lekić David
  18  Grkman Jure
  99  Urbanija Žan Tone (V)
  Rezervni igralci
  13  Ajdinović Marko
   TRENER
   Kalcer Radomlje
   Rudar Trbovlje
   STRELCI
   Kalcer Radomlje
   1:0 8 - Zupan Rok (17')
   2:1 7 - Trdin Gašper (80') 11m
   Rudar Trbovlje
   1:1 10 - Kunič Domen (32') 11m
   OPOMINJANI
   Kalcer Radomlje
    7 - Trdin Gašper (58')
    10 - Kopitar Žan (78')
   Rudar Trbovlje
    11 - Rutar Aleks (58')
   IZKLJUČENI
   Kalcer Radomlje
   Rudar Trbovlje
   MENJAVE
   Kalcer Radomlje
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Zabukovnik Mark
       24 - Agović Elvedin
  41'     9 - Vidmar Walter Maj
       21 - Kočar Jernej
  41'     18 - Grkman Jure
       2 - Klarič Enej
  80'     17 - Lekić David
       20 - Kovačevič Kristjan
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  60'     13 - Ajdinović Marko
       11 - Rutar Aleks
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan