align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.14
   TEKMA: Roltek Dob - Škofja Loka 1:2 (1:2)
   Kraj: Dob pri Domžalah - Športni park Dob    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Radosavljevič Rok
   1. pomočnik: Poplašen Mladen
   2. pomočnik: Beširevič Elvin
   Delegat: Dasović Dragan
   POSTAVI
   Roltek Dob
Priimek in ime
  1  Brzovič Ciglar Taj (V)
  2  Sever Timotej
  3  Cerar Jon
  4  Tomažin Žan Žak
  5  Lončar Nejc (K)
  6  Vuk Jure
  7  Kos Andraž
  8  Sever Kristjan
  9  Avbelj Aljaž
  10  Kotnik Luka
  11  Sotlar Luka
   Škofja Loka
Priimek in ime
  1  Kožuh Damijan (V)
  2  Rant Andraž
  3  Debeljak Mitja
  4  Stanonik Tadej (K)
  5  Gartner Jaka
  6  Božič Benjamin
  7  Mijić Luka
  8  Murn Aljaž
  9  Cerar Rok
  10  Kolenović Edi
  11  Stanovnik Lovro
  Rezervni igralci
  13  Derganc Andraž
  14  Ahmetović Čejvanović Kevin
  15  Kreft Filip
  16  Florjančič Miha
  17  Kolar Klemen
  18  Majce Žan Luka
  19  Zupan Jure
  Rezervni igralci
  13  Krajnik Matej
  14  Dolenc Miha
  15  Muzaferović Hasan
   TRENER
   Roltek Dob
   Škofja Loka
   STRELCI
   Roltek Dob
   1:2 5 - Gartner Jaka (39') AG
   Škofja Loka
   0:1 10 - Kolenović Edi (19')
   0:2 10 - Kolenović Edi (38') 11m
   OPOMINJANI
   Roltek Dob
    11 - Sotlar Luka (44')
    6 - Vuk Jure (68')
   Škofja Loka
    7 - Mijić Luka (62')
   IZKLJUČENI
   Roltek Dob
   Škofja Loka
   MENJAVE
   Roltek Dob
  Minuta  Igralec
  56'     17 - Kolar Klemen
       11 - Sotlar Luka
  68'     16 - Florjančič Miha
       8 - Sever Kristjan
  70'     13 - Derganc Andraž
       4 - Tomažin Žan Žak
   Škofja Loka
  Minuta  Igralec
  72'     13 - Krajnik Matej
       6 - Božič Benjamin
  79'     14 - Dolenc Miha
       9 - Cerar Rok
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan