align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.14
   TEKMA: Slovan - Šenčur 0:1 (0:1)
   Kraj: Ljubljana - Kodeljevo - Pomožno igrišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Renko David
   1. pomočnik: Đokić Saša
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat: Jaklič Darko
   POSTAVI
   Slovan
Priimek in ime
  1  Rakovnik Marcel (V)
  2  Puhar Luka
  3  Ćoralić Denis
  4  Smajić Edvin (K)
  5  Sernel Klemen
  6  Banjanac Blaž
  7  Nuhanović Sandi
  8  Milkov Atanas Yankov
  9  Bašanović Dino
  10  Ljubijankić Benjamin
  11  Puškar Anel
   Šenčur
Priimek in ime
  1  Oselj Žiga (V)
  2  Gašpirc Kristjan
  3  Trobec Žiga
  4  Krek Luka
  5  Končan Nejc
  6  Celjer Tilen
  7  Ovnik Žan
  8  Konjar Urban
  9  Gantar Gašper
  10  Žagar Grega (K)
  11  Prestor Jan
  Rezervni igralci
  13  Fatić Denis
  14  Pintarič Nik
  15  Gavrič Nik
  16  Domazet Milan
  17  Vučković Denis
  18  Seliman Amar
  Rezervni igralci
  12  Vrtač Žan (V)
  13  Boncelj Uroš
  14  Vreček Matej
  15  Rozman Tadej
  16  Pavlin Nik
  17  Vehovec Žan
  18  Šmid Klavdij
   TRENER
   Slovan
   Šenčur
   STRELCI
   Slovan
   Šenčur
   0:1 6 - Celjer Tilen (33')
   OPOMINJANI
   Slovan
    3 - Ćoralić Denis (47')
    6 - Banjanac Blaž (53')
    5 - Sernel Klemen (75')
   Šenčur
    5 - Končan Nejc (61')
    4 - Krek Luka (65')
    7 - Ovnik Žan (78')
   IZKLJUČENI
   Slovan
   Šenčur
   MENJAVE
   Slovan
  Minuta  Igralec
  41'     17 - Vučković Denis
       10 - 17
  55'     18 - Seliman Amar
       8 - Milkov Atanas Yankov
  62'     16 - Domazet Milan
       9 - Bašanović Dino
  66'     15 - Gavrič Nik
       2 - Puhar Luka
  75'     14 - Pintarič Nik
       6 - Banjanac Blaž
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Vreček Matej
       11 - Prestor Jan
  66'     16 - Pavlin Nik
       4 - Krek Luka
  71'     13 - Boncelj Uroš
       10 - Žagar Grega
  74'     17 - Vehovec Žan
       9 - Gantar Gašper
  78'     15 - Rozman Tadej
       7 - Ovnik Žan
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan