align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 19.10.14
   TEKMA: Birsa&Matavž Bilje - Arne Tabor 69 8:0 (2:0)
   Kraj: Bilje - V dolinci    Gledalcev: 100
   Glavni sodnik Pušnjak Jure
   1. pomočnik: Balažič Alen
   2. pomočnik: Babić Jugoslav
   Delegat: Germovšek Siniša
   POSTAVI
   Birsa&Matavž Bilje
Priimek in ime
  1  Nabergoj Anže (V)
  5  Pečenko Jan
  6  Pušnar Matija
  7  Žižmond Matej
  9  Štrukelj Jan
  11  Tutuš Branko
  13  Marc Roman
  15  Puc Aljaž
  18  Semolič Matevž (K)
  19  Mango Kulot Chris
  20  Panič Nardin Jakob
   Arne Tabor 69
Priimek in ime
  1  Uršič Jure (V)
  2  Jovićević Tim
  3  Puncer Jean Martin
  4  Tratnik Klemen
  5  Matul Luka (K)
  6  Lapuh Urh
  7  Ćordić Sinan
  8  Humar Žan
  9  Goli Nejc
  10  Olivo Erik
  11  Šubic Žiga
  Rezervni igralci
  2  Vogrič Matic
  4  Juren Martin
  8  Terčon Matic
  10  Slejko Domen
  14  Umek Žan
  16  Beltram Luka
  17  Perko Franci
  Rezervni igralci
  12  Jagodić Žan (V)
  14  Breznik Martin
  15  Jovićević Tor
  16  Pibernik Matevž
  17  Lipovec Filip
  18  Blagojević Rok
   TRENER
   Birsa&Matavž Bilje
   Arne Tabor 69
   STRELCI
   Birsa&Matavž Bilje
   1:0 6 - Pušnar Matija (17')
   2:0 11 - Tutuš Branko (27')
   3:0 11 - Tutuš Branko (42')
   4:0 15 - Puc Aljaž (45')
   5:0 14 - Umek Žan (51')
   6:0 8 - Terčon Matic (54')
   7:0 4 - Juren Martin (69')
   8:0 13 - Marc Roman (77')
   Arne Tabor 69
   OPOMINJANI
   Birsa&Matavž Bilje
    9 - Štrukelj Jan (47')
   Arne Tabor 69
   IZKLJUČENI
   Birsa&Matavž Bilje
   Arne Tabor 69
   MENJAVE
   Birsa&Matavž Bilje
  Minuta  Igralec
  44'     4 - Juren Martin
       18 - Semolič Matevž
  50'     16 - Beltram Luka
       11 - Tutuš Branko
  50'     14 - Umek Žan
       9 - Štrukelj Jan
  53'     8 - Terčon Matic
       7 - Žižmond Matej
  55'     2 - Vogrič Matic
       6 - Pušnar Matija
   Arne Tabor 69
  Minuta  Igralec
  41'     15 - Jovićević Tor
       2 - Jovićević Tim
  46'     17 - Lipovec Filip
       7 - Ćordić Sinan
  56'     14 - Breznik Martin
       5 - Matul Luka
  61'     16 - Pibernik Matevž
       11 - Šubic Žiga
  65'     18 - Blagojević Rok
       4 - Tratnik Klemen
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan