align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.14
   TEKMA: Brda - Svoboda 1:0 (1:0)
   Kraj: Vipolže - Pomožno igrišče    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Černe Tomaž
   1. pomočnik: Lavrenčič Marko
   2. pomočnik: Velikonja Ivan
   Delegat: Koren Stojan
   POSTAVI
   Brda
Priimek in ime
  1  Berce Grega (V)
  2  Kutin Tim
  3  Cej Patrik (K)
  4  Fikfak Kris
  5  Gorup Nik
  6  Fortunat Andrej
  7  Ribič Matevž
  8  Perše Dani
  9  Simčič Leonardo
  10  Kovačič Nejc
  11  Lasič Tavčar Blaž
   Svoboda
Priimek in ime
  1  Soklič Aljaž (V)
  2  Perc Tim
  3  Boldin Žiga
  4  Velić Ali
  5  Bergant Rok
  6  Mahkovec Matevž
  7  Struna Lan
  8  Peulić Nikola
  9  Begić Halid
  10  Miklavc Jure (K)
  11  Kocjančič Andraž
  Rezervni igralci
  13  Kokole Jakob
  14  Ribič Jaka
  15  Džinović Adnan
  16  Peršolja Matija
  30  Zagomilšek Jan (V)
  Rezervni igralci
  13  Cimprič Gašper
  14  Meglen Marjan
  15  Bečić Denin
  16  Klinar Aljaž
   TRENER
   Brda
   Svoboda
   STRELCI
   Brda
   1:0 7 - Ribič Matevž (13')
   Svoboda
   OPOMINJANI
   Brda
    9 - Simčič Leonardo (36')
    4 - Fikfak Kris (70')
   Svoboda
    2 - Perc Tim (25')
    15 - Bečić Denin (44')
    7 - Struna Lan (51')
    10 - Miklavc Jure (63')
   IZKLJUČENI
   Brda
   Svoboda
   MENJAVE
   Brda
  Minuta  Igralec
  60'     14 - Ribič Jaka
       10 - Kovačič Nejc
  60'     15 - Džinović Adnan
       7 - Ribič Matevž
  78'     16 - Peršolja Matija
       6 - Fortunat Andrej
  79'     13 - Kokole Jakob
       11 - Lasič Tavčar Blaž
   Svoboda
  Minuta  Igralec
  41'     13 - Cimprič Gašper
       8 - Peulić Nikola
  41'     16 - Klinar Aljaž
       9 - Begić Halid
  41'     15 - Bečić Denin
       11 - Kocjančič Andraž
  60'     14 - Meglen Marjan
       4 - Velić Ali
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
10. krog 20.10.18
Sava Kranj : Žiri 1 : 1
Arne Tabor 69 : Tinex Šenčur 4 : 2
Svoboda Ljubljana : Brinje Grosuplje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
8. krog 20.10.18
Bohinj : Preddvor 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Britof 2 : 2
Visoko : Škofja Loka 0 : 2
Velesovo : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 2
Polet : Šobec Lesce 0 : 1
Zarica Kranj : Niko Železniki 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan