align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 18.10.14
   TEKMA: Jadran Dekani - Jesenice-Bled 2:0 (2:0)
   Kraj: Dekani - ŠP Dekani - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Tozan Mateo
   1. pomočnik: Gulič Saša
   2. pomočnik: Pirjevec Matej
   Delegat: Knafelc Borut
   POSTAVI
   Jadran Dekani
Priimek in ime
  1  Pribac Gašper (V)
  2  Dugolli Selim
  3  Raičić David
  4  Aničič Žiga
  5  Godejša Jaka
  6  Kreslin Timotej
  7  Hrvatin Jure
  8  Hajdarević Almir
  9  Špeh Nik
  10  Peranović Milanko (K)
  11  Zonta Tadej
   Jesenice-Bled
Priimek in ime
  4  Arh Grega
  5  Hasanagić Almir
  7  Kalender Ammar
  8  Jovanović David (K)
  11  Grm Timotej
  14  Durmišević Vernes
  19  Tubić Adis
  21  Sodja Urban
  24  Perviz Ajdin
  27  Bohinec Sebastjan
  33  Džafić Belmin (V)
  Rezervni igralci
  13  Rupnik Blaž
  14  Kompara Manuel
  15  Ugrin Tine
  16  Klinec Blaž
  17  Kozlovič Enej
  18  Ščulac Žan
  19  Hadžić Eldin
  Rezervni igralci
  9  Omanović Enis
  20  Tadić Stefan
  25  Vasiloski Robert
  32  Dimitrijević Benjamin
   TRENER
   Jadran Dekani
   Jesenice-Bled
   STRELCI
   Jadran Dekani
   1:0 10 - Peranović Milanko (4')
   2:0 7 - Hrvatin Jure (28') 11m
   Jesenice-Bled
   OPOMINJANI
   Jadran Dekani
    3 - Raičić David (55')
    4 - Aničič Žiga (76')
    2 - Dugolli Selim (80')
   Jesenice-Bled
    7 - Kalender Ammar (50')
   IZKLJUČENI
   Jadran Dekani
   Jesenice-Bled
   MENJAVE
   Jadran Dekani
  Minuta  Igralec
  52'     19 - Hadžić Eldin
       6 - Kreslin Timotej
  58'     18 - Ščulac Žan
       11 - Zonta Tadej
  73'     16 - Klinec Blaž
       8 - Hajdarević Almir
  79'     15 - Ugrin Tine
       10 - Peranović Milanko
   Jesenice-Bled
  Minuta  Igralec
  52'     9 - Omanović Enis
       5 - Hasanagić Almir
  58'     32 - Dimitrijević Benjamin
       19 - Tubić Adis
  62'     20 - Tadić Stefan
       24 - Perviz Ajdin
  70'     25 - Vasiloski Robert
       11 - Grm Timotej
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan