align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  2. SKL - zahod 2014/15
  Zapisnik: 9. krog 19.10.14
   TEKMA: Rudar Trbovlje - Ivančna Gorica 0:0 (0:0)
   Kraj: Trbovlje - NK Rudar (umetna trava)    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Pestotnik Sebastijan
   1. pomočnik: Klančar Miha
   2. pomočnik: Rozina Janez
   Delegat: Klopčič Bogomil
   POSTAVI
   Rudar Trbovlje
Priimek in ime
  1  Holešek Jure (V)
  2  Vasojević David
  3  Rutar Aleks
  4  Navratil Juš
  5  Zaletel Žan
  6  Lipovšek Žan
  7  Sajovic Maj
  8  Peklar Domen
  9  Sokler Ester
  10  Kunič Domen (K)
  11  Krajnc Dominik
   Ivančna Gorica
Priimek in ime
  3  Gramič Tilen
  4  Gantar Martin
  5  Bergoč Mitja (K)
  6  Kotar Žiga
  8  Kovačević Dejan
  9  Dremelj Matic
  10  Kralj Tilen
  11  Dacar Jure
  12  Ceroviku Leutrim (V)
  17  Pristov Val
  18  Lavriha Žan Luka
  Rezervni igralci
  13  Ćehić Teufik
  14  Kerin Miha
  15  Mlakar Mitja
  16  Dimc Matej
  Rezervni igralci
  1  Križman Žan (V)
  2  Džafić Amar
  7  Modrijan Lovro
  14  Zaletelj Luka
  15  Peklaj Žan
  16  Preradović Uroš
   TRENER
   Rudar Trbovlje
   Ivančna Gorica
   STRELCI
   Rudar Trbovlje
   Ivančna Gorica
   OPOMINJANI
   Rudar Trbovlje
   Ivančna Gorica
   IZKLJUČENI
   Rudar Trbovlje
   Ivančna Gorica
   MENJAVE
   Rudar Trbovlje
  Minuta  Igralec
  41'     16 - Dimc Matej
       8 - Peklar Domen
  58'     14 - Kerin Miha
       3 - Rutar Aleks
  71'     15 - Mlakar Mitja
       2 - Vasojević David
  78'     13 - Ćehić Teufik
       9 - Sokler Ester
   Ivančna Gorica
  Minuta  Igralec
  53'     16 - Preradović Uroš
       17 - Pristov Val
  71'     7 - Modrijan Lovro
       8 - Kovačević Dejan
  78'     15 - Peklaj Žan
       9 - Dremelj Matic
  79'     2 - Džafić Amar
       11 - Dacar Jure
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan